Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Asztali elektromos sütő bekötése?

Asztali elektromos sütő bekötése?

Figyelt kérdés

Asztali sütőnél nem kell külön villanyszerelő, aki beköti , mint a sima gáztüzhely/sütőt?

Vagy csak , mint a mikró , bedugom a konektorba és kész is?

Bocsánat a hülye kérdésért , de olvastam ezt is, azt is, inkább a biztosra megyek.


2017. okt. 11. 12:14
 1/4 Mansour ***** válasza:
Hát, ha van neki dugója, akkor csak bedugod...
2017. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, na meg csak leírnák a használati utasításba, ha lenne bármi extra. Köszönöm a gyors választ ! :)
2017. okt. 11. 12:26
 3/4 Mansour ***** válasza:

Esetleg ha van olyan kikötés, hogy a garancia csak a szakszerviz általi üzembehelyezés esetén érvényes, akkor meggondolandó a dolog. De ha nincs ilyen, viszont normál dugója van, meg konnektor is van, akkor nem kell tovább problémázni.

Max. annyit, hogy a teljesítményét meg kell nézni a műszaki leírásban, és kiszámolni, hogy más egyidejűleg működtetett fogyasztókkal (ha van mondjuk villanybojler, és a sütővel egyszerre megy a mosógép, porszívó, vasaló, ilyesmi) együtt bírni fogja-e a megszakító.

2017. okt. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvan , kipróbáltam ! Köszönöm :)
2017. okt. 11. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!