Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fülhallgatón gumi rögzítése?

Ignis Subdialis kérdése:

Fülhallgatón gumi rögzítése?

Figyelt kérdés

Van több jó hangzású fülhallgatóm, amit nem szeretnék lecserélni, viszont mindegyiknél az a probléma, hogy a fülbe passzintásához szükséges gumi könnyen lejön, valami csoda, hogy eddig mindig időben észrevettem és megtaláltam a pici, fekete gumi alkatrészt. Valakinek van valamilyen jó módszere a rögzítésre?

Tehát azoktól kérdezek, akik próbálták, van TAPASZTALATuk a témában, mert elképzeléseim nekem is vannak, de jó lenne valamilyen kipróbált dolgot megvalósítani.

Mindkét típusnál problémát jelent:

1) [link] - Néha ilyen füleseknél van a műanyagon és a gumin is egy perem, s arra gondoltam, hogy egy vékony dróttal ha körbefogjuk a gumit, akkor rajta lehet tartani, de sajnos az enyémnél a műanyagon lévő perem nagyon alacsony.

2) [link]



2018. jan. 25. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert erre nem is ilyen kell, illetve erre nem tudom milyen pót gumik vannak, nekem a normál fülbedugós van, még sosem jött le.
2018. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!