Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez milyen pcnek számít, és...

Ez milyen pcnek számít, és megéri?

Figyelt kérdés
Konzolos voltam mindig, most szeretnék PC-re váltani. Amire használnám a gépet az játék. (PUBG,FIFA18,GTA5 ,hasonlók). i5 4magos processzor, 8gb ddr3 ram, Nvidia 1050ti 4gb videókártya. Ezt egy ismerősöm rakná nekem össze aki ezzel foglalkozik. Nem használt termékekből hanem le rendelné. Azt mondta 100-110 ezer forint környékén lesz. Megéri, és milyen gépnek számít ez? A leírt játékok gond nélkül menni fognak, és a hozzá hasonló erősségű játékok is?

2018. jan. 26. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Drága játék lesz.
2018. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Maradj a konzolnál.

Miért?

Mert, azt nem kell sűrűn fejlesztened vagyonokat ráköltve s arra találták ki.Pénznyelő...


Ha jól tudom, alapmasinának vélik e "konfigot", de ez csak tipp.Táp, alaplap..stb smafu?

2018. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Melyik i5 -el ?

Pl i5 6500 , i5-7500 54ezer,

1050Ti ahogy nézem 60e ez a kettő már 110e akkor hol a többi ?

Valószínűleg nem egy új pc lesz ez ahogy én ezt így elsőre látom, valószínűleg i5 2500 vagy hasonló régebbi alapokra épít.

2018. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!