Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ilyet venni, vagy ez...

Megéri ilyet venni, vagy ez már nagyon elavultnak számít a többihez képest?

Figyelt kérdés

Iphone 5 okostelefont szeretnék venni , nekem az tetszik , de azt mondták hogy az már elavult és nem tud olyan sokat , miért nem a legújjabbat veszemeg .

Ne nézzetek le , de én a saját pénzemből szeretném megvenni , és én erre gyüjtöttem , nem egy drágábbra. És tényleg ez tetszik , de nagyon elavult , régi,kiment a divatból nem lehet hasznalni , vagy mi van vele ?

Köszi a válaszokat , ha valakinek ilyen telefonja van , kerem írja le mennyire kezelhető, jó vagy rossz , szereted vagy nem

A helyesírásért bocsánat ...

Köszönöm előre is :)



2017. márc. 27. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Alternativa: iphone "SE", ami ugy nez ki mint az 5, csak nem olyan elavult


Ami annyit tesz, hogy mar nem birja annyira jol az uj szoftvereket.


Baratomnak az van, azon kivul hogy picike, meg lassu is az en izlesemnek. Nem szeretek varni, hogy betoltsenek alkalmazasok illetve az azon beluli funkciok. 5 eves telefon, az manapsag mar eléggé vén csont.

2017. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hiába iPhone azért tényleg négy és fél éves a típus, az bármilyen készüléknél elég sok. Nem tudom, hogy most hogy bírják, de ha meg is veszed nem fogod sokáig húzni vele és valószínűleg pl 1 év múlva már érni se fog semmit, de egyébként mintha láttam volna még 4S-eket is manapság az már meg ugye 5 és fél éves és végül is működnek még :D


DE én akkor sem vennék 4 és fél éves modellt.

2017. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Mukodik a 4S is, de mire? Telefonalasra, smsre jo. De manapsag nem azert vesz valaki okostelefont, hogy csak telefonaljon, smsezzen.
2017. márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék 5-öt. Az IOS 10-zel a sima 6-os is belassult picit, nemhogy az 5, vagy akár az 5S. Ha mindenképp iPhonet szeretnél, akkor még picit gyűjts egy SE-re, vagy keress használt SE-t, de vétel előtt jó alaposan nézd át, minden rendben van-e vele. Ha használtat nem akarsz, és egy telefonért nem adnál annyit, amennyibe az SE kerül, akkor marad az Android.
2017. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: most komolyan - iPhone okostelefonoknál van egy határ, ami alatz nem éri meg.

A 6S mondjuk még nagyon jó és a 6-os is (meg az SE), de ennél régebbiek nem éri meg. Ha meg használható okostelefont szeretnél, akkor az Androidosok között érdemes szétnézni.

2017. márc. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

3-mas válaszoló


Nem tudom mik működnek rajta. Én határozottan nemet mondok a kérdező kérdésére.


Mert egyébként mire veszik az emberek? Messenger, facebook, böngésző, youtube meg egyéb közösségi média és ennyi :D

2017. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Trevor. ***** válasza:
65%
Vegyél egy jó androidost az iPhone 5 árán és kész.
2017. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!