Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szervusztok! E-book olvasót...

Zoley6 kérdése:

Szervusztok! E-book olvasót vennék. Eddig tabletet használtam. Ami tetszett: az állítható fényerő, magyar menü, több formátum kezelése, több felhasználós könyvjelző, szótár? Hangos felolvasás. Köszi a segítséget, Zoley.

Figyelt kérdés
Fürdőkádban, porkamrában ritkán olvasok.

#e-book olvasó #E könyv olvasó
2018. jan. 31. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Na Zoley! Akkor először is tisztázzuk, oszlassunk el egy általános félreértést. Az e-book olvasó nem tablet, a tablet nem e-book olvasó. Teljesen más technológia. Egy e-book olvasón nem tudsz fényerőt állítani, mert nincs hátsó megvilágítása, mint a tabletnek vagy a telefonnak. A magyar menü és a könyvjelző rengeteg készülékben meg van. Viszont hangos felolvasás? Talán csak a legdrágábbakban, de lehet, hogy még azokban sem.
2018. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Ypszilon1980 ***** válasza:

Jó egyébként az ebook, de létezik ilyen szövegfelolvasós eszköz is, eléggé drága, látássérülteknek, vakoknak csinálták, de több 100ezer, nem véletlenül. Elvileg létezik ebook-ra is hasonló, de még sosem láttam, viszont nem hiszem, hogy jól működne, eléggé lassú ahhoz.

Minden ebook több formátumot kezel, de inkább mobi legyen mind.

Állítható fényerős is létezik.

A kérdés az, hogy minek ennyi kritérium.

Vagy ebook-ot veszel vagy marad a tablet akkor, ha annyira megfelel, abban van szövegfelolvasó is.

2018. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ypszilon1980, kérlek mutass nekem egy állítható fényerős e-bookot köszi!
2018. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
Icarus Illumina HD 3.
2018. febr. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vagy Amazon Kindle Paperwhite 3.
2018. febr. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Közben találtam egy gépet, ami kb az amit keresek. Pocket Touch HD2. Esetleg tapasztalat?

Az Icarusnak utána nézek. Zoley.

2018. febr. 1. 18:11
 7/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem is Pocketbook van, bár ez régebbi, de én szeretem, nagyon jó és élesek a betűk rajta, csak ezen nincs háttérvilágítás. Nekem tetszik ez a Pocket Touch HD2, szerintem jó, viszont szerintem drága. Ennél még a Kindle is olcsóbb. Bár az igaz, hogy ebben van kékfény szűrés, de ha van rá pénzed és nem sajnálod rá, akkor én támogatom, rossz véleményt nem találtam róla.
2018. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ezeknek egyiknek sem megvilágítása van, hanem felülről kapott segédfénye. Nem mindegy!
2018. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
#8: Eredményben mi a különbség szerinted?
2018. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
Óriási, de nem fogok vitatkozni veled, mert láthatóan nem értesz hozzá. Kérdezd meg szakmai fórumon, hogy mi a különbség egy hátsó megvilágítású kijelző és egy e-book, lámpával megvilágított kijelzője között. A LED és fénycső megvilágítású eszközök nem véletlenül kapják hátulról a fényt, ugyanis ez a legoptimálisabb a színek megfelelő megjelenítéséhez. Nem is értem, hogyan jöttek ide a hátsó megvilágítású kijelzők. E-bookban nincs ilyen, és kész. Mint az közismert.
2018. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!