Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szervusztok! E-book olvasót...

Zoley6 kérdése:

Szervusztok! E-book olvasót vennék. Eddig tabletet használtam. Ami tetszett: az állítható fényerő, magyar menü, több formátum kezelése, több felhasználós könyvjelző, szótár? Hangos felolvasás. Köszi a segítséget, Zoley.

Figyelt kérdés
Fürdőkádban, porkamrában ritkán olvasok.

#e-book olvasó #E könyv olvasó
2018. jan. 31. 19:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#10:A Pocketbook Touch Lux 3 az pont LED-es.......

De egyébként sem az volt a kérdés, hogy milyen megvilágítások léteznek és annak milyen hatásai vannak.

2018. febr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#10:Ja amúgymeg ebook-ról beszélünk, ami nem színes, szóval emiatt a megvilágítás milyensége itt nem annyira lényeges. Az, hogy fórumokat olvasgatsz, attól még nem fogsz érteni jobban hozzá, csak támpont és a technika meg fejlődik folyamatosan.
2018. febr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Hátsó megvilágítású e-book nem létezik. Ez tény. Kérdező erre kérdezett rá. Ezek szerint nem csak nem értesz hozzá, olvasni sem tudsz.
2018. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor te nem tudsz olvasni, mert állítható fényerő volt az egyik kérdés. Én sajnálom, hogy így gondolkodsz, de semmi baj, mert azt gondolsz, amit szeretnél, szíved joga.
2018. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Na, akkor mint végzett nyelvész segítek neked értelmezni a leírtakat:


"Eddig tabletet használtam. Ami tetszett: az állítható fényerő"


Tehát a TABLETEN tetszett neki az állítható fényerő. Na most tableten milyen állítható fényerő van? Hát a hátsó bevilágításé.


HOPPÁ!


Szóval barátom, sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de a funkcionális analfabetizmusban szenvedsz. Azt meg hogy az mi, Googlezd ki!

2018. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ebbok-on is fog neki tetszeni :-)

Nem ez volt a kérdés jellege.

De ha ilyen értetlen vagy, akkor menj a vasútállomásra, engem meg hagyjál békén, mert fogalmad sincs semmiről. Két különböző dologról beszélünk és, mint írtam már- csak nem tudsz olvasni - mert nem azt írtam, hogy nincs igazad, csak azt, hogy van már erre megoldás.

2018. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Neked mi bajod van? Én csak jót akarok neked. Nyugi, te is írtál privit, attól csöpögött a monitorom is..... Nem tehetek arról, hogy nem értesz semmihez, de nem baj, mert ott a google.
2018. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

És, ha ajánlatot is tettem volna, akkor is mi van? Rajtad kívül senki sem hiszi el.

Egyébként meg a Kérdező már megtalálta, amit keresett, ezek szerint mégiscsak van olyan, amilyet szeretne.

2018. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Megint tévedsz, sajnálom. Látom nagyon szeretnéd, ha az lennék, de ki kell ábrándítsalak.
2018. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!