Mi történt a tévémmel?

Figyelt kérdés
Úgy 5 éves LCD TV-ről volna szó. Pár napja nem működik rajta a piros led. Mikor kikapcsoltam a tévét, mindig világított rajta a kis piros led, most viszont csak ritkán halványan bevillan. Lehet, hogy zárlatot kaphatott valamitől?

2018. febr. 5. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Kontakt hibás.
2018. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1-es Köszi a választ! Attól használhatom nyugodtan?
2018. febr. 5. 12:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig használhatod amíg tönkre nem megy.Szóval igen használhatod.
2018. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. És ha hívok ki szerelőt elméletileg megtudja ezt a kontakt hibát javítani? A határon túlon lakom egy kis városban. Nálunk csak egy öreg 82 éves TV és rádió szerelő bácsi van, "Bubó bácsi" néven ténykedik. Az LCD tévékhez speciálisabb szerelő kellhet?
2018. febr. 6. 20:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tudja hogy kell megcsinálni akkor megcsinálja.Nem tudom mennyi lenne a javítása,de szerintem nem érné meg csak egy kis led miatt fizetni.
2018. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!