Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » VirtualDJ-ben a hangfal és a...

Lacika24 kérdése:

VirtualDJ-ben a hangfal és a füles egyszerre szól? amikor Usb hangkártyát használta ma mixeléshez a fülesnek akkor nem szolt.

Figyelt kérdés
vettem egy numark party mix kontrollert és most hogy összeraktam egyszerre szol a füles meg a hangszóró, de addig mig nem volt USB-hangkártyával kevertem és annál nem szolt a fülesbe a hang,akkor most ez normális vagy..?

2018. febr. 6. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
4.1 hangkártya kell hozzá. Az elülső csatornaát használja a kivezérléshez, a hátsókat meg a füleshez. Elsőre kemény meló belőni, de nem rakétatudomány. A 2 hangkártya az felejtős, mert akkor nagy lesz az eltérés +ping, delay, hív ahogy akarod), egy darab legalább 4 csatornás hangkártya kell, az nem baj ha külső (én is úgy kevertem régen, egy Numark Total Control vezérlő segítségével, sikere volt)
2018. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát akkor feleslegesen dugom be a fülest a kontrollerbe?

amig simán gépröl kevertem egy usb-s hangkártyát vettem a fülesnek ugye addig jo volt , most nem tudom mi a helyes..

2018. febr. 6. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a kontrollerben van hangkártya (rá tudod kötni a hanhfalaidat, fülesedet), akkor nem kell semmi extra hangkártya, a virtual dj beállításaiban kell beállítani a kontrollered hangkártyájának ki- és bemeneteit.
2018. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen de én ugy akartam hogy a gépbe van dugva a hangfal és nem a kontrollerbe, de ugy nem akarja az igazat.. akkor mégiscsak RCA val kell használni ami van a kontrolleren ..
2018. febr. 6. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Az úgy nem fog menni, egyszerre nem lehet két hangkártyát használni...
2018. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aha , hát azt hittem lehet ugy is, de akkor ezek szerint a gép az csak a képet adja a hangot a kontroller ? szereznem kell egy Jack RCA kábelt aztán remélem menni fog .
2018. febr. 6. 20:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerre két hangkártya, de akkor nem lesz pontos, lesz egy kis ping, ami már zavaró a keverésnél
2018. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
probléma megoldódott, köszönöm a segitséget :)
2018. febr. 7. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!