Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » AZ e-book olvasó lényegében...

AZ e-book olvasó lényegében olyan, mintha papírt olvasnék?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem erőlteti meg, és nem rontja a szemet?
2018. febr. 8. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Termėszetesen nem olyan mint a papír. Viszont sokkal jobb mint a telefon, tablet, monitor....
2018. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég "nyugis" a kijelzője de én direkt nem veszek, mert az egy kijelző... én meg a könyveket szeretem és sosem válnék meg a gyűjteményemtől. Akkor is megveszem a könyvet ha drága vagy ha 1200 oldal, sőt, akkor annál jobb.
2018. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyent veszel. A "paperwhite" kijelző tényleg olyan. Az élmény más, de az olvasás olyan.

Vannak különböző LCD kijelzős olvasók, azok olyanok mint a telefon vagy a tablet.

2018. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy kicsit szürkébb az alapszíne, de nem csillog, teljesen matt. Jó minőségű fehér papír mellett jól látszik a különbség.

Nem vibrál, ugyanolyan szemkímélő mint a papír könyv. Nagyon(!) lassú a képváltás (több mi t fél másodperc), emiatt (ha van böngésző az olvasóban) még egy egyszerű animált gif-et sem képes rendesen megjeleníteni.

2018. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hasonló, nem világit, nem rontja a szemet. De én nem tudom megszokni, nekem is túl lassan lapoz, inkább a tableten olvasok
2018. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az LCD kijelző sem feltétlenül rontja jobban a szemet, mint a papír, mert általában nem villog. Ettől függetlenül e-book olvasón is kellemes az olvasás, főleg napon. A lapozás sebessége az eszköztől függ, de animációra, mozgóképekre nem alkalmasak. Ilyenekkel nem is találkozol, ha csak olvasol, de lehet pl. böngészni is a legtöbbön.
2018. febr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!