Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Samsung már nem gyárt mp3...

Samusaran kérdése:

A Samsung már nem gyárt mp3 lejátszókat?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung mp3 lejátszóm, kb 15 éves. Még mindig tökéletesen működik. Csak nagyon kicsi rajta a tárhely. De annyira megbízható, hogy nem is akarok nagyon más márkát venni. Csak Magyarországon nem kapni, vagy tényleg nem gyárt már mp3 lejátszókat?

2018. febr. 10. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyébként minek?


Vegyél egy jobb Samsung telefont és akkor lehet mp3-azni, azon.


Az apple ipod és el fog tűnni, ugyanaz a szoftver fut rajta mint az iphone-okon, az ios.


De lehet a sima fényképezőgép is el fog tűnni, most nem 2-3 éven belül, de a mobilokon egyre jobbak a kamerák.

2018. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni hogy "mert a mobilokon egyre jobb a kamera.".
2018. febr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából azért, mert a méret egyáltalán nem mindegy. Mp3-at hallgatni és fényképezni, a mostani telefonomon is tudok, de futáshoz, edzéshez, teljesen feleslegesek és nem is túl praktikus.
2018. febr. 10. 13:41
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

nem tudom.


ha az ember elmegy futni akkor inkább fusson, most nem akarok fárasztó lenni de könyvet nem akarsz olvasni közben?


érted.

2018. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Most elmegyek futni akkor arra koncentrálok.


utána hazamegyek és zenét hallgatok.

2018. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, nem arra lettem volna kíváncsi, hogy számodra, miért felesleges ez a kütyű. Hanem, hogy gyárt e még egyáltalán. Persze leszűrtem a lényeget. Valószínűleg nem nagyon szoktál edzeni, vagy futni, különben nem oktatnál ki másokat ilyen demagóg hülyeségekkel..
2018. febr. 10. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:

okas.


[link]


Tessék egy Sony, futáshoz szerintem tökéletes.


4 Gb-os.


És olcsó.

2018. febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azóta már én is találtam, de köszi, hogy utána néztél. Szerintem a mediamarkt igen nagy árréssel kereskedik. Az aliexpresszen találtam 16gb, bluetooth, hangfelvétel, érintőképernyő stb. kb. 7 ezer forintért. Igaz, egy hónap, mire megérkezik. De tényleg köszönöm, hogy utána néztél.


[link]

2018. febr. 10. 15:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Meghallgatnám én azt a 7 ezres cuccot, szól-e úgy, mint egy jó kis Sokol...
2018. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Annál remélhetőleg jobban szól majd.. :D
2018. febr. 13. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!