Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 xbox live valaki tud...

Xbox 360 xbox live valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap az xbox ot probálom megcsinálni, hogy legyen xbox live de sehogy.Internet van hozzá.Valaki tud segíteni?Esetleg rossz az xbox?Vagy rossz az internet?

2018. febr. 11. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha be van dugva az internet kene lennie Xbox Livenak...ha az a baj ,hogy online nem tudsz jatszani az azert van ,mert venni kell elofizetest (Arany tagsagot)
2018. febr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam vele 2 éve én is xd tudom mit érzel, mindjárt elmondom mit kell csinálni és megfogsz lepődni, hogy k-ra egyszerű, 1. van net, wifin, kábelen akkor pipa 2. bejöttek a hírdetések pipa 3. vegyél XBOX LIVE GOLD-ot, a sima live az konkrétan a net, semmit sem jelent, a GOLDal meg tudsz másokkal játszani, meg venni dolgokat meg ilyenek, szóval van 1,3,6,12 hónapos, 12 hónapossal jössz ki a legjobban, kb 17 ezer forint, jó akkor rákeresel a neten, árukeresőn találsz olcsókat, de medimarktban is van, megveszed, és igen egy papírt kapsz egy kóddal 4. hazamész a kóddal, 0-24 be beváltható, felmész az xboxra, és keresel valahol egy olyat, hogy kód beváltása, read code, vagy ilyesmi, fogod a kódot, beírod, kötőjelet beírja magának, enter ok, és van goldod 5. jáccasz
2018. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Már sikerült megoldani a porblémát nagyon köszönöm!
2018. márc. 3. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!