Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek érdemes hozzá...

Szerintetek érdemes hozzá vennem "play and charge kit" aksit?

Figyelt kérdés
Most fogok majd venni Xbox One Slim-et és ugye alapjában elemes a kontrollere,viszont van ahol azt olvastam hogy csak 3-4 órát bír elemmel,máshol meg azt hogy 35-40 órát is bír,egy jobb minőségű elemmel napi 6-8 óra használat mellett mennyi idő után kellene elemet cserélni?Vagy érdemes ha inkább veszek hozzá charge kit-et?Hosszútávon jobban megéri és előnyösebb nem?
2018. febr. 11. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:

En Varta elemeket hasznaltam (nem tolthetot) es 6napig birta (napi 4-5ora jatekkal)

Hiaba nem toltheto ,en amikor lemerult ratettem toltore ,es tudtam hasznalni...igaz,csak par oranyi jatekot ad de hasznalhato...

Igazabol 4db toltheto Varta elem 3000Ft korul van ,annyiert meg mar lehet venni (hasznaltan) charge kitet,ez talan jobban megeri.

2018. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!