Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet fogni az ingyenes...

Hogyan lehet fogni az ingyenes, műholdas tv csatornákat?

Figyelt kérdés

Most vettem egy tv-t, LG 43UJ6307 fajtát. A kérdésem, hogy hogyan lehet elérni az ingyenes műholdas tv csatornákat? Kell vmilyen eszközt venni hozzá? Vagy vmelyik céghez (Upc, Mindigtv, stb) kell bemennem?

Bocs a hülye kérdésért, de nem értek hozzá :D Előfizetni nem szeretnék, mivel annyit nem használnám...



2018. febr. 13. 21:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Egyébként Budán lakok, szóval talán nem lesz gond a lefedettséggel :D

2018. febr. 16. 20:59
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor jó eséllyel csak egy beltéri antennára lesz szükséged.
2018. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mi alapján érdemes választani szobaantennát? Mert ahogy látom elég változó 4ezertől akár 13ezerért is kapni.
2018. febr. 16. 21:20
 14/17 anonim ***** válasza:
Kell egy jó lapos tv és egy szobaantenna, vagy ha képcsöves van csak akkor még egy set-top-box is. Ezek nem műholdas csatornák. Többet lehet fogni mint amiket lírtál. Ezeket a tv csatornákat tudod fogni ingyenesen: M1, M2/Petőfi TV, Duna TV, M4 Sport, M5, Duna World, RTL Klub, TV2, FEM3, Zenebutik, Izaura TV, Spektrum Home, és ezeket a rádió csatornákat tudod fogni (itt nincs lehetőség bővítésre még fizetéssel sem): Bartók Rádió, Petőfi Rádió, Kossuth Rádió, és a Dankó Rádió. Ha ennél többre vágynál akkor van lehetőség a tv csatornák bővítésére alap csomaggal, családi csomaggal, és extra csomagokkal amiket a sima csomaghoz is és a többi csomag mellé is. Mindig TV kell hozzá.
2020. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bocsi lehagytam egy kis extra ha olyan helyen laksz ahol van helyi tv vagy megyei tv ott azt is tudod fogni, plusz ha szerencséd van akár külföldit is. Sok ingyen hét van amikor vannak ingyen időszakjai a csatornáknak legtöbbször álltalában a TV4, és a Sláger TV-nél.
2020. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Zzzoli ***** válasza:
2018-as volt a kérdés, kedves előző. Azóta elképzelhető hogy megoldódott a probléma.
2020. febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindegy nem néztem, ha mégsem akkor leírtam, vagy ha valakinek ilyen problémája lenne annak lehet hogy segített.
2020. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!