Zsófi1919 kérdése:

Milyen oldalról rendeljek?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy digitális rajztáblát és találtam egy megfelelőt Aliexpressen aminek az ára sem olyan rossz. Az lenne a kérdésem hogy mennyire megbízható?

2018. febr. 18. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A megrendelt árut szinte biztosan megkapod. Azt vedd figyelembe, hogyha nem az EU területéről postázzák, hanem mondjuk Kínából küldi az eladó, akkor vámot is kell fizetned, és azzal együtt már nem biztos, hogy megéri onnan rendelni. Ha európai vagy magyar oldalról rendelsz, akkor kapsz rá garanciát is, az Aliexpressnél szerintem nem adnak garanciát.
2018. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál ajánlani egy jó oldalt?
2018. febr. 18. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Európai oldalak közül mondjuk a www.amazon.co.uk, ott viszonylag alacsony áron kapható sok termék. Magyarok közül nem ajánlanék, akikkel én elégedett voltam, az a www.bluechip.hu, de biztosan van több megbízható kereskedő is, nézd meg a boltértékeléseket a keresőben. Ha drágább gépet szeretnél, akkor érdemes a magyar vagy európai boltoknál keresgélni.

Ha nem szánsz rá 10-15000 forintnál többet, akkor megérheti az Aliexpresszről rendelni, ahogy néztem, már 20 dollár alatt is voltak. Ekkora összeggel nem sokat kockáztatsz. Pl. ez:

[link]


vagy ez:

[link]

2018. febr. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. febr. 19. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!