Milyen konzolt vásároljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,a mai nap folyamán elromlott az xbox360 konzolom.

És mivel már úgyis váltani szeretnék,ezért elkezdtem kutakodni az újgenerációs konzolok után.

Ami megfogott az az XBOX ONE,mivel én xboxos vagyok :D

És hallottam hogy néhány játékot át lehet vinni 360-ról.Meg az xbox account is megmarad.

De a Playstation 4 sem egy gyenge kütyü..Viszont itt ugye elvesztenék mindent amit eddig összehoztam 360on.

Őszintén mondva nem tudom mit válasszak.

Az árak között nem nagyon találtam különbséget.

Elég sok kérdést láttam itt Gyakorin,akik hasonló cipőben járnak/jártak,de egy választ sem találtam,ami tényleg érvekkel alátámasztva megmondaná melyiket vegyük,miért.

Aki tudna segíteni ezügyben,az kérem segítsen!A válaszokat megköszönném!



2018. febr. 20. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A válasz benne van a kérdésben.

Árak nem nagyon különböznek.

A One-os kontroller közelebb áll hozzád a 360 miatt.

A profilod megmarad.

Meg ugye néhány játékod is van,amit Oneon is tudnál használni.

Xboxnál fizetni kell az online játékért míg Oneon ingyenes,viszont Xboxon 2500-ért havonta kapsz 2 ingyenes játékot+rengeteg kedvezményt ,ami ugye elég jólhangzik.

Ps-en meg ugye Ps Plus van ha jóltudom.

Ps4en több a modolás ,pl Gta5re is több modolt fiókot árulnak Ps-re mint Xboxra.

+ Szerintem az Xbox Oneok szebbek,egy modern lakás dizájnjába jobban beleillenek.

Szóval én a helyedben az Xbox One-t választanám és azt is fogom a jövőben.

De én azt is figyelembe venném,hogy a barátaim min játszanak,mivel hosszútávon jobb velük játszani mint idegenekkel...Az elején lesz∆rod mert csak játszani akarsz,de idővel kicsit unalmas lesz egyedül és akkor könnyebb/jobb lesz barátokkal játszani mint idegenekkel.

2018. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Van egy haverom aki játszik konzolon,de neki Playstation 4 Pro-ja van.

De szerintem xbox one lesz

2018. febr. 21. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!