Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan vásároljak konzolt...

Hogyan vásároljak konzolt +TV-t a lehető legjobban?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel ilyen furcsán a fő kérdést, mert itt kifejtem.


Szeretnék vásárolni pár hónap múlva egy PS4-et/Xbox-ot,de nem nagyon értek a konzolokhoz és az áraikhoz, habár utána néztem de nagyon eltérő.


90 000- 120 000Ft-om lenne magára a konzolra, a TV-t pedig szüleim fizetnék, nem szeretnék nagy TV-t, kicsi a szobám.

Árban azért ha lehet próbáljatok meg úgy válaszolni hogy a legolcsóbb lehetőséget mondjátok először (90 000 alatt is)

Leginkább FIFA18-hoz szeretnék vásárolni konzolt.


Szóval a kérdéseim PS4-el kapcsolatban:

1. Meddig nem lesz még elavult a PS4?

2. Milyen fajtát vegyek?

3. Miért drágább sokkal az 1TB-s az 500GB-shez képest, hiszen ugye játékokat letörlöm ha kell a hely aztán majd visszarakom ha szükséges.

4. Ki lehet chipeltetni(? azthiszem így hívják ) ?



Xboxhoz kapcsolódó kérdések:

1. Milyen Xboxot vegyek hasonló teljesítménnyel és árkategóriában?

2. Az ajánlott Xbox fajta meddig nem lesz valószínűleg elavult?


TV-hez kapcsolódó kérdések:

Szóval mint említettem kicsi a szobám, szóval:


1. Monitort lehet csatlakoztatni hozzá? Mert szerintem elég az is.

2. Kisebb TV-t milyet ajánlanátok ami nem 100 000Ft-os árkategóriába tartozik?


Előre is köszi a válaszokat :D



2017. szept. 29. 14:15
 1/6 A kérdező kommentje:
+ kérdés, konzolt mennyire érdemes használtan venni + megbízható oldalt ilyen téren tudnátok nekem mondani?
2017. szept. 29. 14:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is jobb ha tudod, hogy az új konzolokhoz (PS4/Xbox One/Nintendo Switch) jelenleg nincs semmilyen kalózkodási/chippelési lehetőség. Mindent eredetiben kell megvenned. Egy új játék ára 20.000Ft általában. Ezt csak bevezetőnek mondanám, hogy tudd, nem a gép ára itt az igazi nagy költség. Átlagos játékosként PS4 Slim vagy Xbox One S a gép amit érdemes venni. Ezek az alapgépek javított, kisebb fogyasztású változatai. Switchből csak egy fajta van.


Hogy meddig tart a mostani generáció senki nem tudja. Előreláthatóan még egy legalább 2 évig nem lesznek új gépek, de senki nem ígérhet ezzel kapcsolatban neked semmit.


A merevlemez mérete miatt drágább az 1TBos gép. Igen visszatelepítheted ha letöröltél valamit. Jó ha tudod, hogy ezek a gépek alapból HDMI csatlakozósak és a hangot is ott adják le alapból. Ha olcsó monitort veszel azon lehet, hogy nincs ilyen csatlakozó és hangszóró sem. Külön ki lehet vezetni valami külső hangszóróra a hangot, de akkor azt is venni kell meg átalakítókat.

2017. szept. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ azóta már sikerült utánanéznem bővebben, szerdán veszek is egy PS4 Prot + egy 24 colos Full Hd tv-monitort meg ugye a jokis fifa 18 :D ment a + :)
2017. okt. 1. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
En karacsonyra vettem magamnak, nem bántam meg. 28-as samsung tv, 55ért, es xbox one s fifával 100-ért. Azota csak forza horizontot és motorsportot vettem hozzá, ezek csak xboxon vannak, nagyon jo. Most fifa 18-at. Illetve pár honapja van havi 2500-ért xbox game pass, ami nagyon jo, irto sok jatékkal játszhasz, és igy nem is drága.
2017. okt. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek a kommentjére mondanám csak úgy, hogy szerintem teljesen értelmetlen kis méretű monitorokra Pro vagy (xbox) X gépet venni. Persze javítanak a teljesítményen 1080p módban is, de azok nagy full HD, de inkább 4K TVre valók. Ha veszel egy 30 col alatti képmegjelenítőt kb semmi különbséget nem fogsz látni annyira kicsibe van összenyomva a kép.


Ezeket a gépeket 50+ colos képernyőkre tervezték. Csak mondom, ettől még azt veszel amit akarsz.

2017. okt. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kicsi szoba, bőven elég a 24 col , ha meg megjon a kedvem atviszem masik szobaba ahol van egy 120 centis :) de azert koszi
2017. okt. 3. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!