T-mobile-tol rendeltunk ps4-et, ajandek 3 jatekkal,1tb. Nem akarjak kikuldeni?

Figyelt kérdés

Kuldtek a rendeles utan egy sms-t, hogy a rendeles felveve, akkor amint lesz raktaron kotelesseguk kikuldeni, azt a gepet, meghozza a 3 jatekkal, ugye?

Felhivtuk oket, mert semmi nem tortent mar kb. 2 hete, vege ennek az "akcionak" is mar. Azt mondtak, hogy mar nem is lesz ilyen gep 3 jatekkal, csak 500gb-os, meg 1tb slim, jatekok nelkul, megtehetik ezt?


2018. febr. 21. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló helyzet. Féláron vettem egy laptopot, csak ott tönkrement rá egy pár napra. Az akció vége volt, így nem kaptam másikat, hanem visszautalták a pénzemet.

Szerintem neked is minimum a pénzedet vissza fogják utalni. Kérdezz rá, hogy akkor mit akarnak csinálni? Mert ugye neked eladtak valamit ami már nem is lesz raktáron, szóval vagy kárpótolnak egy raktáron lévő ps4-el, vagy visszaadják a pénzed.

2018. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kifizezve meg nem lett, amugy is kamat mentes hitelre adtak volna.. szoval igazabol semmi nem tortent, csak, hogy kuldtek egy sms-t, hogy a rendeles felveve.
2018. febr. 21. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor a hitel elbírálása alatt kifogyott a készlet.

Mindenképp őket kell felhívni és megkérdezni.

2018. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megtettük, mint le is írtam fentebb, azt mondják, hogy ilyen gép már nem lesz, na de én megrendeltem, amit ők átvettek. Nem kötelességük szerezni egyet és eljuttatni hozzám?
2018. febr. 22. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!