Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem engedi beregisztrálni a...

Nem engedi beregisztrálni a Kindle-met, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már meglévő amazonos fiókokkal is próbálkoztunk belépni, illetve újat csinálni a Kindlen, de sehogy sem engedi beregisztrálni. Azt írja ki: Unable to connect, there was an error while registering your Kindle. please try again later.

Nem tudom mi lehet a gond, a net is működik rajta, újra is indítottam már a készüléket.

Nagyon szeretnék beregisztrálni, ugyanis addig nem engedi használni az angol magyar szótárat amíg nem regisztráltam, neked pedig pont a nyelvtanulás céljából lenne rá szükségem. Így számomra használhatatlan.


Kérlek segítsetek.



2018. febr. 21. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Új a Kindle, vagy már használtan vettétek? Mert ha használt, akkor lehet, hogy le van tiltva.

Az elején beírt Wifi jelszót elfogadta?

2018. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Több wifi-re is sikerült csatlakoztatnom.

Szerintem úgy lesz ahogy mondod, le lesz tiltatva... Ugyanis nem új, csak kölcsönöztem könyvtárból, hogy megnézzem tetszik-e, mert ha igen, akkor vennék sajátot.

Nos eddig nem sok pozitív tapasztalatom van. :D

Annyira béna a készülék, hogy azt a szótárat sem tudja működtetni, amit én töltöttem le speciel Kindle-re. Rátettem sikeresen, erre nem engedi használni sem.

2018. febr. 22. 10:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze a Kindle készülék tudásának ahhoz, hogy letiltották, így használhatatlanná vált. Ugyanis pont ez a letiltás célja, pl. ha ellopják valakiét, akkor leitlthatja, így nem fogja tudni használni a tolvaj semmire. Hogy a könyvtár vagy bárki mit csinált vele, hogy letiltásra került, azt nem tudni, de lényegtelen is, ez nem a Kindle hibája.
2018. febr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még az lehet, hogy a könyvtárnak van egy saját accountja, és csak azzal lehet használni.
2018. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hasznos volt! :) Meg fogom érdeklődni, nem-e van saját accountja a könyvtárnak.
2018. febr. 22. 13:42
 6/6 anonim válasza:
Én szeretem a Kindle paperwhite-om.Olvasásra nagyon jó!
2018. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!