Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom /hangváltó az...

Amper007 kérdése:

Hogyan tudom /hangváltó az rendben van addig eljutottam, csak az eszközt nem találom amit nem nekem kell építeni/ egy keverő kimeneti jelét leosztani /Rca/ 2db passziv subládához /ide kell egy masik erősítő? /+ erősítő és 3 utas hangfal.

Figyelt kérdés
Van egy jbsystem 25sw tipusú mélynyomó párom Xlr csatis /8 ohm/ és egy ibiza amp600 erősítőm xlr/sima hangfal kábel/és speakon /4-8ohm/, esetleg van még egy Technics suv500as erősítőm hangfalkábel/4ohm/ és egy 2*120wos 3 utas hangfal párom hangfal kábel/4 ohm/.Természetesen nem professzionális megoldás csilliárdokért.Erre kellene valami megoldást mutatni ha tudtok.

2018. febr. 23. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell bele hangváltó.

[link]

2018. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hm és ha csak simán splittelem és a subládában nincs hangváltó akkor nem szólal meg a közép és a magas is a subon? Mert az erősítőt rákapcsolva simán, szólt rajta magas, közép is. Mondjuk szegény erőlködött. Elvben a sublábába belenyúltam van benne egy öklömnyi mágnestekercs de nem tudom pontosan mire szolgál.Az lenne a váltó vagy valami másra szolgál? Hátlap leszerelés után egyéb elektronikát nem láttam.

Köszi a helpet.

2018. febr. 24. 02:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!