Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » My audio ma s84 mp4 lejátszó...

My audio ma s84 mp4 lejátszó probléma megoldása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egy ilyen típus mp4 lejátszót, de nem játszik le videót, csak egyfajta formátumba:AMV(elvileg). kaptam hozzá convertert egy CD-n de valahova elkevertem de valószinű hogy ki lett dobva.(:SSSSSS) prbáltam rátenni más formátumot, de nem megy. Nem hiszem el, hogy egy mp4 nem játszik le pl: MP4-et. Segítsetek könyörgök, honnan tudnám leszedni ezt a convertáló programot??? Vagy hogyan tudnék rátenni helyes formátumot???

A válaszokat előre is köszönöm!!!


2010. jún. 8. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek a kis olcsó mp4 lejátszók csak és kizárólag a saját videóformátumukat képesek lejátszani, ez általában .amv .

Itt egy ilyen konvertálóprogram:

[link]


Itt találsz többet is:

[link]

2010. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem jó. Átkonvertálom, rápakolom és nem jó
2010. jún. 15. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!