Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egyik ismerősömnek van egy...

Egyik ismerősömnek van egy Trekstor i. beat. Run 1GB mp3 lejátszója. Az vele a probléma, hogy 1-2 zenét elindít, lejátszik, de ha tovább vált akkor egyszerűen lefagy az mp3 lejátszó. Nem kijelzős. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Próbáltam, hogy kisebb bitsebességű zenét tettem rá, azokkal is ugyanezt csinálja. A leírása szerint 22-320 Khz-es zenéket tud lejátszani.
2011. márc. 4. 15:08
 1/4 Csicsek Zoltán ***** válasza:
egyik ismerősödnek mi?
2011. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ott a kérdés mit nem értessz ezen?
2011. márc. 4. 17:17
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Ez a firmware upgrade megoldja a problémát:

[link]


A gyártó oldaláróltölthető le. Én ma vettem egy ilyen kütyüt, majd szétrobbant az agyam, hogy vihetem vissza, de szerencsére ez a program megoldotta teljesen a problémát.

Sok sikert!

2011. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Holnap megpróbálom.:)
2011. márc. 9. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!