Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bigbox mini 80w (AliExpress)...

Bigbox mini 80w (AliExpress) vélemény?

Figyelt kérdés
A véleményetekre lennék kíváncsi a fent említett ecigi tőle. Pozitív vagy negatív tapasztalatok. Milyen likvidet használtok stb. Előre is köszönöm :)

2018. febr. 24. 18:19
 1/3 Fulár ***** válasza:

Ez sajnos már valószinűleg nem aktuális kérdés de azért leírom mert hátha valakinek még szándékában áll ilyen készüléket vásárolni napjainkban is!

Az én várakozásaimat minden szempontból felülmúlta!Relative kicsi,zsebben hordható,a fogása kényelmes.A kinézete frankó.A kijelzője csak egyszerű ledekből áll de nem is kell ennél több.Mutatja a töltöttségi szintet de nem százalékban hanem 3 színnel.Kék-Rózsaszín-piros.Mutatja ha töltőn van és mutatja,hogy a három beépített teljesítményből éppen melyiken használod.40-65 és 80 watton lehet járatni.A gőzképzése remek(persze ez likvid függő)és az ízvisszaadása sem rossz!A tankot is fém védőpalást óvja az esetleges leejtésektől.Látni lehet a benne lévő likvid aktuális szintjét.Az utántöltés egyszerű és pillanatokon belül megvan.Az én használati szokásaimmal egy tankkal bő 2 napig elvoltam.Az akku Usb csatin keresztül tölthető és szükség esetén cserélhető.Ezt csak a zárófedél lecsavarozásával lehet megtenni.Én sohasem merítettem le teljesen és bő 2-3 napig használtam egy töltéssel de szerintem aki nem láncdohányos annak tovább is elketyeg!A teljes feltöltési ideje talán 3 óra lehet.Töltés közben is lehet szívni.A készüléken minden cserélhető.Más alkatrészekkel is kompatibilitás.A porlasztó,a tank,a szipka stb mind cserélhető akár más típusúra is.Én nagyon elégedett vagyok vele és másnak is jó szívvel ajánlanám!Az egyetlen negatívum talán az,hogy a levegőzése fix és nem állítható!Én jelenleg Zazo likvideket használok benne.Ali-expresszről lehet hozzá porlasztót rendelni több helyről is.Amit én szoktam az 5 darabos kb 1500 forint.Egy szintén likvid és használat függő de a legkevesebb ideig tartó porlasztóm kb 6-7 napig élt de olyan is volt már ami egy bő hónapig.Hát nagyjából ennyi.Jó kis készülék az árához képest!

2019. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen! Már nem mondanám aktuálisnak, ugyanis én teljesen letettem a cigit és az e-cigit is, de hátha valakinek még jól jön! És nekem elég pozitív tapasztalataim voltak vele. Viszont ami nekem nem tetszett az a szívás közbeni sípoló hang. Én személy szerint ezt úgy orvosoltam hogy az egyik levegő nyílást félig leragasztottam és úgy tökéletes volt!! Összességében csak ajánlani tudom!!
2019. ápr. 11. 00:31
 3/3 Fulár ***** válasza:
Kösz a tippet!Sajnos már nem tudom kipróbálni mert a minap kicsúszott a kezemből és több métert esett betonra,de olyan szerencsétlenűl,hogy a kazán tőből beletört a modba.Javíthatatatlan.Leváltom egy Coubot(lehet rosszul írom a nevét)minire.
2019. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!