Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért akad az írott lemez a...

Miért akad az írott lemez a PS2-ömön?

Figyelt kérdés
Chippelt PS2 slim. Modbo chip van benne. Azért tudom, mert ez a logó jön be ha elindítom. Kiírtam a GTA San Andreas-t egy Maxell DVD-R lemezre 6x sebességgel, de már a Rockstar képernyőnél is nagyon akad. Alig bír az átvezetőig eljutni. Haverom is írt ki pár lemezt, de azokat jól olvassa csak az enyémeket nem. Mit csinálhatok rosszul?

2018. febr. 25. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérd el a haverod író programját, és te is úgy állítsd be, mint az övét.... És ellenőrizd le, hogy ő milyen dvd-re ír. Vannak jobb és rosszabb minőségű lemezek is a piacon.

Vannak olyan dvd-k amelyek nagy sebességnél rázkódnak ( gyenge kínai féléknél ), és ez miatt sokkal nehezebben olvassa ki az adatot a ps2.


Plussz egy takarítás sosem árt, a lerakódott porréteg miatt is nehezebben olvashat a fej.

2018. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En mindig mindent 2retegu Verbatimra irtam. Igaz,hogy "draga" de meg mindig joval olcsobb mint megvenni eredetiben a jatekot
2018. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!