Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen mobiltelefon érdemes...

Milyen mobiltelefon érdemes vásárolni max 50ezer forintért?

Figyelt kérdés
Xiaomin gondolkodom, de jöhet más márka is. Pontos típus esetleg tapasztalat.

2018. febr. 28. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodtan vegyél Xiaomit, nekem is az van, meg 2 családtagomnak. Semmi baja. És sokkal nagyobb tudást kapsz ugyanazért a pénzért. Feltéve, ha jó helyről vásárlod.
2018. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Örülök, hogy a te családodnak beváltak a kínai telefonok.

Sajnos az én családomnak nagyon nem váltak be, ezért rossz a tapasztalatom róluk.


Redmi 4A, 4X. Mindkettő rossz.

A 4A-nak közelség érzékelő hiba.

A 4X-nek hangszóró hibája van.

5 hónapos telefonok....

2018. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Moto g5 siman van ennyiert. Egesz jo keszuleknek nez ki eddig. Xiaomi-t, Huawei-t en se vennek, ki tudja milyen kemszoftverek futnak a csillivilli felulet alatt.
2018. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A mobiltelefon vásárlása sok mindentől függ:


Milyen procisebesség legyen/magok száma

Akku kapacitása

Belső ram/rom nagysága

Képernyő mérete/tipusa/felbontása

Kívánt op-rendszer

Bepépített szenzorok (gyroscope, iránytű,...)

Telefon kinézete/mérete

Kamera tipusa,felbontása, fényérzékenysége....

.... egyéb


Adok pár tippet, a redmi 5 egy kicsivel felette van az értékhatárnál, a többi belefér:


xiaomi redmi 5 plus


[link]


xiaomi redmi 4


[link]


Xiaomi Note 5A Prime LTE 32GB (több másik telefonnal együtt):


[link]


nokia 3 dual


[link]


nokia 5 dual


[link]


#1


Sony xz1 compact Uraság! Látom, ide is betévedtél :-)

2018. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, megkérdezhetem, hol vetted őket?

Biztos, hogy hardveres hibák? Milyen lépéseket tettél, ezen hibák kiderülése után?


Nekem most lett egy éves, és már régóta nem voltam telefonnal ennyire megelégedve. Továbbá van még vagy 7 db nem telefon kiegészítőm tőlük, és lekopogom, egyikkel sem szoptam még be.


Tovább árnyalja a képet, hogy haverokon látom nap mint nap, hogy top kategóriás Samsunggal, Huawei-el szopik ilyen-olyan bosszúság miatt, miközben azt látom, hogy effektíve az ár kb 60%-áért beérem őket tudásban az enyémmel.


Értem én, hogy rossz szájízt hagy egy ilyen eset. Én pár éve a lenovo-val szívtam meg. Laptop és telefon pár hónapon belül úgy behülyült, hogy már fizikai fájdalmat okozott. Mindazonáltal nem hiszem, hogy emiatt jogos volna leírnom az egész márkát.


Szerintem te is túl sok idődet ölöd bele, hogy minden egyes kérdésnél ellenük kardoskodsz, de ahogy gondolod.

2018. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 4x-en van és bevallom, hogy voltak gondjaim az elején a telefonnal. De vettem a fáradtságot és rákérdeztem több helyen is, hogy mi lehet a gond illetve tud-e valaki segíteni. Kaptam segítséget, megcsináltam, amit tanácsoltak és voilá, megoldódott a probléma. Ja és ha már kínai telefonok: volt Meizu-m is, ami életem eddigi legmegbízhatóbb okostelefonja volt, úgy, hogy előtte volt Samsung-om meg Huawei-m is. Hát igen, nem minden a márka...
2018. febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt a 14%-os 'barátunk'-nak címeztem, hátha észreveszi magát...
2018. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

LOL

Az összes mobilos szakoldal ajánlja a xiaomit. Ide jön gyökkettő pistike aki kifogott egy rossz példányt és itt trollkodik.


Lassan 4 éves lesz a Xiaomim és köszöni szépen jól van. Maga a modell már 5 éves. Kicsitt lassúcska, de nagyon jól működik. Egy akku cserét be kellett iktatni, de ennyi.


Munkahelyen a fél osztálynak Xiaomi van és senkinek sincs gondja vele.

2018. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs sok pénzed és jót akarsz, ott vannak a Samsung Galaxyk.
2018. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!