Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A mélynyomó kopogó hangot ad...

Arturo Vidal kérdése:

A mélynyomó kopogó hangot ad ki. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Figyeljetek! Bekötöttem az autóba az erősíttőmet.(mélynyomóval)

Mindent a kellőképpen kötöttem össze, úgy ahogy kell, (a rádió kimenetét az erősítő bemenetével és a kapcsoló szálat(REM/REMOTE)) de...

Olyan problémám van, hogy amikor a rádión csatornát/adást válltok, vagy leveszem a hangerőt 0-ra, vagy vissza teszem a hangerőt 1-re, akkor a myélynyomó koppan. Lehet hülyén hangzik de KOPOGÓ hangot ad ki. :( Le is kötöttem mindent gyorsan nehogy nagyobb baja legyen belőle.

Nemhiszem, hogy ez a kopogás jót tesz neki. Valamit rosszul köthettem össze? Vagy a PowerANT-al kellett volna összekötnöm a kapcsoló szálat?

Tippeket kérnék.

Itt a szett:

rádió: [link]

erősítő: [link]

mélynyomó: [link]



2018. márc. 5. 20:27
 1/6 KrYsZ93 ***** válasza:

Ez azért van mert mikor a rádiódat 0ra teszed akkor ideiglenesen kikapcsolja a rádió erósítőjét (nem azt amit utánna kötöttél) és amikor vissza tekered 1re akkor pedig visszakapcsol.

EZ NORMÁLIS

2018. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kéne,hogy kopogjon,,mivel a magnó az RCA kimenetet nem kapcsolja ki,,akárhogy is tekergeted..

Az max csak a saját belső erősítőjét kapcsolja ki,,de a kimenő RCA jelet nem szabadna..

Viszont akkor te nem véletlenül a nagy-jelű,,azaz hangszórószintű bemenetet használod ?

Ha igen akkor vegyél RCA-t..

2018. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ami a szobában van mélynyomó ha áramot adok neki akkor dübben egyet. Szerintem normális.
2018. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elöttem lévőnek:

Autóhifiben ez nem normális,,,az nem szokott dübbenni,,sem bekapcskor sem kikapcskor,,sem hangerőszabályzáskor..

Azok a végfokok dübbennek amiken nincs úgynevezett koppanásgátló,,a komolyabbakon van,,és az így nem dübben,,meg koppan...

2018. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KrYsZ93 ***** válasza:

Arra gondoltatok hogy lehet hogy nem aux kimenetre kötött, hanem közvetlen a hangfalkimenetre?

Abban az esetben érvényes az első h.sz-om.

2018. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nem aux hanem rca kimenet..

A kérdező privát elmondása szerint rca val van bekötve.

Ráadásúl ha direktbe be van kapcsolva az erősítő,,külön egy remote szállal,,akkor nem koppan..

2018. márc. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!