Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri cserélni vagy nem?...

Megéri cserélni vagy nem? Xbox360 vs ps vita

Figyelt kérdés

régen volt egy ps vitám de nem tudom miért de eladtam.Azóta vettem egy box360-at.nem szeretem mert alig lehet valamit csinálni meg állandóan elemet kel cserélni.Szerintetek megéri xbox360-at ps vitára cserélni?

válaszokat előre is köszönöm!



2018. márc. 6. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Xbox360ba tölthető elemeket kell venni, nem állandóan eldobhatóakat. Eneloop tölthetőket (4db) töltővel együtt kapsz olyan 7000Ft körül ha jól emlékszem azok sok évig nem mennek tönkre vagy ezer töltést kibírnak. Kettőt használsz kettőt töltesz.


A PS Vitáról annyit, hogy már a megjelenés óta átok ül rajta, még rosszabb mint a PSP. Még a Sony sem hoz rá ki játékokat.

2018. márc. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy használj play & charge kitet...

Nekem Uniross és Varta akksik vannak, azok is nagyon jók

2018. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TheTomixhd válasza:
Ha már itt is felkerült a lapra az xbox360 joy elemcsere, annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy vegyél duracel elemet, nálam már kb 1,5 éve nem kellett elemet cserélnem!
2018. máj. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a sok hozzászolást😀
2018. jún. 29. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!