Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangfalkábelt ajánlanátok?

Milyen hangfalkábelt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Pioneer a70 erősítőm és TDL RTL4 hangfalaim közötti kábelezést szeretném fejleszteni, de fogalmam nincs, hogy milyen kábel lenne az ideális. Szeretném a jelenlegi bi-amp bekötési módot megtartani, szóval akár ajánlhattok külön a magashanghoz és külön a mélyközéphez.

Szeretem a neutrális hangzást, szóval mindenképp olyat szeretnék, ami lehető legkevésbé szól bele a hangzásba.

Szkeptikusok kérem kíméljenek.


2018. márc. 7. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Gratula a TDL-hez. Mi a kiindulás, mi az a kábel, amiről feljebb lépnél?

A bi-amp két eltérő kábellel jókora eltéréseket okoz, ritkán sül ki belőle jó eredmény.

2018. márc. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Jelenleg valami no name 1,5mm-es, kb 150ft/m minőségű kábeleket használok, szóval gondolom innen bármi fejlesztés csak jó lehet.
2018. márc. 8. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsőre az Audio Note Isis jutott eszembe, de annak az ára felér egy Chuck Norris rúgással... de piszok jó kábel.


Siltech Explorer 90L belefér a keretedbe? Ha nem, akkor olcsóbb típusok, de elég semlegesek a Chord Clearway és a Van den Hul The Clearwater. Ha az eddigiek mindegyike drága, kezd el a Klotz felé nézelődni.


Visszaolvasva az előzőt, nálad nem bi-amp, hanem csak kettős kábelezés van. El kell gondolkozni azon, egy jobb kábel gyakran felülmúlja a két gyengébbet.

2018. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva ilyen nagyon high-end kábeleket sem szeretnék, ezzel a Siltech 90L-el drágább lenne a leves, mint a hús... az egész rendszeremre nem költöttem annyit, mint amennyibe kerülne 2m ebből a kábelből :)

Talán olyan 15-20e forint lenne az az összeg amit szívesen ráköltenék.

2018. márc. 8. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Hossztól függően a Clearwater beleférhet.
2018. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, rálesek.
2018. márc. 8. 18:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül Van Damme Blue Series Studio grade mellett döntöttem, jó dolgokat olvastam róla. Sokára fog megérkezni, de írok majd pár sort a tapasztalataimról.
2018. máj. 6. 18:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül 4 eres Black Series lett, nem okozott csalódást, csak ajánlani tudom, hihetetlen ez a részletesség ennyi pénzért :)
2018. máj. 25. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!