Apple Watch kérdés?

Figyelt kérdés

Tervezek venni egy apple watchot, seria 3asat, és lenne pár kérdésem akik otthon vannak a témában,és aki használ napi szinten ilyet. Ha most vennék egy ilyet, azt még meddig tudnám használni, mint óra? Az akksija nem használódik el 1-2 év alatt? Az ütéseket mennyire bírja? Ha leejteném, véletlenül neki ütném valaminek lenne valamilyen baja? A kerete hajlamos a karcolódásra?

Röviden csak ennyi kérdés fogalmazódott meg bennem, de érdekel még más észrevétel vele kapcsolatban.



#óra #Apple #okos #Serias 3
2018. márc. 10. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár én is csak nemrég vettem meg, így nagyon nagy tapasztalataim nincsenek, de az akksija az nem túlzok ha azt mondom, hogy még igazából a 2 napot is kibírja, szóval szerintem 1-2 év múlva legrosszabb esetben szerintem naponta kell tölteni. A ház karcolódásával kapcsolatban: az alumínium ház matt, így ezen a karc viszonylag nehezen látszik meg, nem valószínű, hogy karcos lesz amíg nem húzol végig rajta erőteljesen mondjuk egy kulcsot.
2018. márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!