Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangfalpárt ajánlotok...

Milyen hangfalpárt ajánlotok ehhez az erősítőhöz? Pioneer Vsx-709RDS 5.1

Figyelt kérdés

(?) Most még csak egy sztereót szeretnék, és majd utána fejleszteni. Nyugodtan szóba jöhet használt hangfalpár is.

A limit 25.000Ft.



2018. márc. 11. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért esetleg használt Magnatot ajánlanék, de sztem egy ilyen erősítő jobb hangfalakat érdemel, legalább dupláját érdemes lenne rákölteni. Ha türelmes ember vagy, várj vele még egy kicsit.
2018. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyiből csak fejhallgatóra telik hozzá;)

5x80watt...20e ft-ért árulják...


[link]


Minimum 150wattosat hangfalakat tennék hozzá elsőre gondolva...szerintem, de mondjuk a hálózati 220watt felvétel nem biztató hangzást ígér 5x80wattra:D

Lehet megteszi 2db 50wattos vidi is:D


[link]


[link]


[link]


stb...

2018. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2018. márc. 11. 23:09
 4/6 A kérdező kommentje:

Mi a véleményetek erről?


[link]

2018. márc. 12. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy,mert egy 200ezres hangfal sem fogna szebben szólni mivel az 5.1 erősítőd csak lekeveri a zenét sztereóban.

Pl egy használt 30ezres szeteró erősítő és egy használt 20ezres hangfal lehet,sőt biztos is,hogy szebben is szólna.

De visszatérve a hangfalra én a Tannoy-okat preferálom és ennyi pénzért polchangfalat vennék mondjuk egy Tannoy Mercury V1-et.

2018. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy használthoz képest biztosan jobb 30-ért-ennyiért bár használtan 15-ért árulják.

Mütyüröket is kapni hozzá.Otthonra megtenné szerintem meg némi mókához.

Részemről a méretes mélyekkel épített megnyerőbbek hangzásban...25-30cm..stb.

2018. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!