Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen erősítőt vegyek lemezjá...

Milyen erősítőt vegyek lemezjátszóhoz?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy pioneer pl-450 lemezjátszót és ahhoz szeretnék venni egy erősítőt. Kb 20 ezret tudok rászánni és nem tudom milyen márkákat érdemes keresgélni (nyilván használtan akarok venni). Eddig egy régi akaival és egy duallal szemezgettem.

2018. márc. 16. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Jól szemezgettél, a Denon-ok is nagyon jók. Használtan ki lehet fogni két csatornásokat olcsón.

Én ezt preferálom hozzá ha nincs csöves cucc.

2018. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pioneert néznék hozzá
2018. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, már olyat is néztem
2018. márc. 16. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Akait kerüld, a Dual mehet, Pioneerból meg inkább a drágábbak jók...
2018. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, ha sikerül ráfutnia, 20ezerért találhat pl a441-es pioneert, ami egy nagyon jó kis erősítő, ráadásul ideális lemezjátszóhoz, beépített szubszonikus filter, mm/mc előerősítő..
2018. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Technics erősítőről mi a véleményetek?
2018. márc. 18. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sok tapasztalatom nincs velük, de sokan szeretik a techics-et is, gondolom nem ok nélkül :)
2018. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!