Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » AUX kábel - érdemes drágát venni?

AUX kábel - érdemes drágát venni?

Figyelt kérdés
TV-t szeretnék egy hangprojektorral összekötni. Van AUX kábel 500 Ft-ért, de van 3000 Ft-os is. Érdemes ebből drágábbat venni? Érezhetően jobb minőségű jelet tud átvinni egy drágább? Semmilyen olyan paramétert nem látok a termékjellemzőknél, amiből következtetni lehetne rá, hogy a drágább sokkal jobb lenne, vagy jobb minőséget tudna. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2018. márc. 18. 11:10
 1/4 Erdei Blázs válasza:
nem érdemes ugyan olyat tud
2018. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:
Mivel analóg jel továbbításáról van szó, ezért a jobb minőségű kábel esetén jobb minőségű hangot fogsz kapni. Az más kérdés, hogy egy tv és egy hangprojektor között ezt a differenciát hallod-e? :)
2018. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már találkoztam nem 1 olyan kábellel(vagy -lal?), ami konkrétan "visszhangzik". Persze ezt nem hangfrekvenciás sávban kell érteni, hanem pl. ettől IS lehet szellemképes a videó.

Csak kérlek, ne nevezd AUXnak :--(

2018. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire jó minőségű a hangrendszered. Pl egy 20ezres rendszernek bőven elég az 500ft-os, de egy 200ezresnek a 3000ft-os is kevés. Kb a hangrendszer értékének 10-15 százalékát érdemes kábelekre költeni, én legalábbis így szoktam kalkulálni.
2018. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!