Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik része hibás a számítógé...

Melyik része hibás a számítógépemnek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Gépem: GTX 1060 6Gb (inno3d)

I5 7500

16GB RAM

Asus HK31M alaplap

Cooler master rs acab600 m4


szóval egyik nap pubgztam és random leállt a gép. Ezt betudtam a sok alkalmazásnak ami megvolt nyitva eggyszerre, próbáltam leszarni mert új a gép és féltem :D. másik nap is leállt rövidebb idő alatt és aznap kétszer is. harmadnap pedig ahogy elindítottam a pubgt kikapcsolt és mikor visszakapcsoltam akkor megjelent két fehér csík (mintha meghalt volna a gép). Most pedig kihúztam a videókártyából a monitor kábelét és bedugtam a processzor slotjába. A kérdésem az lenne hogy a tápegység a hibás, mert nem hajtja ki a gépet összességében és annyira meghalt már hogy a videókártyával együtt nem tudja ellátni az egész gépet, vagy pedig a videókártya halt meg (NAGYON merem remélni hogy nem)? ja egy másik dolog, a pubg mikor leállt akkor is 50-60fpsel ment ultrán és ebből gondolom (és még mindig nagyon remélem) hogy a táp halt meg nem a kártya.SOS kérlek válaszolj nagyon sürgős, előre is köszi <3



2018. márc. 24. 20:31
 1/4 anonim válasza:
Legkönnyebb, ha kipróbálod a vga-t egy másik gépben és egyből kiderül.
2018. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fantom83 ***** válasza:
A tápnak simán bírnia kellene ezt a konfigot,ha jól láttam a VGA fogyasztását.
2018. márc. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2018. márc. 31. 10:35
 4/4 A kérdező kommentje:
közben meglett a megoldás, a pci e csatlakozó nem volt rendesen bedugva :D
2018. márc. 31. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!