Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy ASUS x 510l vagy egy Hp...

Egy ASUS x 510l vagy egy Hp Elitebook 8570p-tválasztanátok? Melyik éri meg jobban ha játékokat szeretnék rajta futtatni közben skypolni, meg néha officet használni stb.

Figyelt kérdés

most van egy ASUS x510l szériából nem tudom milyen laptopom és szeretnék helyette venni eg Hp Elitebook 8570p-t az lenne a kérdésem hogy megéri lecserélni???

vagy estleg az ASUS-om jobb??? GTA V, Sims 4 ilyaneket szeretnék futtatni és az lenne a kérdésem hogy ezekrea célokra melyik a jobb???



#csere #laptop #ASUS x510l #Hp Elitebook 8570p
2018. márc. 25. 01:39
 1/4 szántóvető ***** válasza:
"nem tudom milyen laptopom"-ennyi infó alapján nehéz tanácsot adni.nézz utána a pontos specifikációknak.dedikált vga-ra mindenképp szükséged lesz,akármilyet is néztél ki.
2018. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a laptopom egy ASUS x540lj-xx572t és a másikat meg innen akarom használtan megvenni: [link]

az én laptopom meg ez : [link]

abba a hpba akarok egy 8mg ramot meg ha lehet kicserélni a videókártyájukat.

2018. ápr. 7. 13:23
 3/4 A kérdező kommentje:
meg még annyi hogy MTA, CS 1.6, meg ilyenekkel akarokjátszani nem kell full grafikán
2018. ápr. 7. 13:26
 4/4 A kérdező kommentje:

meg a mostanibanazt utálom hogy ilyen törékeny műanyag az egész és olyan gagyi hatást eredményez és ezért nem merem szállítani nehogy baja legyen.

A HP meg valamilyen katonai szabvány...

tudom hogy amit akarok az gyengébb de azegészet jobban bejön nekem és az lenne még a kérdésem hogy meg éri e akkor lecserélni???

2018. ápr. 7. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!