Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangrendszert válasszak?

István_x kérdése:

Milyen hangrendszert válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Családi házunkba tv nézéshez és zenehallgatáshoz keresek hangrendszer megoldásokat.

Abban kérném a segítségeteket hogy milyen rendszereket javasolnátok, mert attól tartok hogy sok pénzt ki lehet adni és könnyen mellé lehet nyúlni.

Fontos a jó minőség de nem várok el stúdió minőséget. A térhangzás alap, repüljön körbe a helikopter ha értitek. Szoktunk zenét is hallgatni, képes legyen "nagy" hangerővel recsegés nélkül szólni.

Ahogy olvasgattam a hangprojector a menő, de engem nem győzött meg hogy valóban tudja majd a térhangzást.

Amerikai konyhás nappaliba menne a rendszer, szóval az egyik fal teljesen hiányzik, padlóig érő függönyeink vannak, nem tudom hogy a hangprojector mennyire tudna jó szolgálatot tenni ilyen környezetben.

A vezetékezés nem gond mert ki van építve a padlóban egy cső arra a célra hogy a hátsó részhez vigyek hangvezetékeket.

Szerintem egy házimozi lenne a megfelelő választás, árban is teljesen elfogadható a kínálat. Az egyetlen gondom hogy az áruházakban nincs kínálat és több helyen is azt mondják hogy már nem igazán lehet kapni.

A valódi házimozi (erősítő + hangfalak) se tűnik rossznak viszont az árban már egy kicsit húzósabb. Egy komoly tudású erősítő (pl: lan kapcsolatot támogat) 150e. És akkor még hangfalakat nem vettem. Ezzel csak azaz aggályom hogy 150e -ért komplett házimozit lehet venni. Nyilván jobb lesz a minőség csak vajon megéri-e nekem.

Nem szeretnék gagyit de a csúcsminőség sem cél. Aranyközéputat szeretném megcélozni ha van ilyen.

Az ár is egy fontos szempont, de direkt nem írok hogy ne zárjak ki jó lehetőségeket egy hibás árlimittel.

Azt is szívesen elolvasom ha leírjátok hogy ki mit választott és mik a tapasztalatai.


Köszönöm

István



2018. márc. 25. 12:44
 1/4 Fantom83 ***** válasza:

LOGITECH Z906 Speaker System

Ezt nagyon dicsérik,árban talán belefér a keretedbe...

2018. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Árat kár,hogy nem írtál.Én először is mindenképp használtban gondolkodnék.Kezdésnek (mert később úgy is komolyabbat akarsz)egy alap Pioneer 5.1 vagy egy Yamaha 5.1 házimozi erősítő és hozzá pedig használt 5.1 hangfalat pl.régebbi Tannoy vagy Jamo.

Ezt az összeállítást vezetékekkel bőven 150ezer alatt megúszod és akkor lesz egy mormális szetted vagy maradsz a pc-s 5.1 szettnél,de ott csodát ne várj.

2018. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.


Árat szándékosan nem mondok, nem mintha bármennyi pénzt hajlandó lennék kifizetni, de pont azért nem szeretnék árat mondani hogy ne az korlátozza be a minőséget. Középminőségű, családi házba való teljesítménnyel keresek hangtechnikát.

Használtban nem gondolkodok csak újba, de köszönöm a javaslatot.

2018. márc. 25. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalat!

5.0 hangfalszett:jamo s 626 (150.000)

Mélynyomó: jbl arena 100 (70.000)

Erősitő: denon avr x520bt(80.000)

Lejátszó: pioneer bdp 180(70.000)

Vezetékek: amit te választasz

Ebben az a jó hogy bővíthető még egy mélynyomót rakható mellé


Az árakat úgy írtam amennyiért én vettem



De rohadt jól szól nem olcsó de hangja engem is kárpotól

2018. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!