Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemrég kaptam egy laptopot és...

Nemrég kaptam egy laptopot és szeretnék rajta zenét hallgatni jobb minőségben mit a laptop beépített hangszóróján lehet, és nem tudom hogy milyen hangfalat válasszak. Mit ajánlanátok 8-max15 ezerig erre a célra? (főleg 2. 0 hangrendszert)

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne bemenni egy üzletbe, és kipróbálni párat a keresett árkategóriában. Sokkal hasznosabb, mint a netes kommentekre hagyatkozni. Ami másnak tetszik, nem biztos, hogy neked is.
2016. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és akkor már 2.1 legyen, az a mélynyomó sokat javítana még pluszba ;)
2016. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Badattitude válasza:

Ezt kapásból ajánlom : [link]


Ár/érték arányban kiváló, hasonló tulajdonságú cuccokat drágában kapsz, valóban két utas rendszer fa kávában, és nagyot szól, mert valóban 2x 20 wattos. Ez, mint láthatod, 12 500. De van nekem a Geniustól ennek a kis testvére, ami 2 000 HUF. Egy utas, fakávás, usb tápos. Már annak is meghökkentően telt hangja van. Nem véletlenül azt az oldalt linkeltem be. Őket is ajánlom, mint bolt. nem egy átlag boltocska, minden van náluk készleten. Ha nincs kedved becsattogni a boltjukba, megrendeled ma, és másnap már csomagolhatod is ki a portékát. Eléggé vájt fülem van, ha ezt elfogadod érvként, miszerint miért ajánlom ezt a hangrendszert.Itt láthatod, hogy van ebből 50 wattos is, 18.000-ért.

[link]


Ha a ilyet választasz ( két utast ) , akkor ajánlom, hogy matass egy kicsit a lejátszód equalizerén, hagy élje ki magát a mély/magas sugárzó. Remélem , segítettem !

2016. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

2016. szept. 15. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!