Xbox Live hiba. Ez normális?

Figyelt kérdés
December 24-én beváltottam a 3 hónapos Xbox live goldomat. Logikusan március 24-én járt volna le, de megnéztem és azt írja, hogy április 24-én jár le. Ha ez valami hiba és kihasználom, akkor bugkihasználás miatt fognak- e bannolni az Xbox Live-ról? Vagy örüljek? Vagy a feedback rendszerben írjak nekik egy üzenetet? Kérlek segítsetek!

2018. márc. 26. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom bankkártyáról vetted.

Azt a +1 hónapot is ki fogod fizetni,csak utólag.

Havonta újul meg ,és amikor tudja levonja.

Viszont arra figyelni kell,hogyha lejar az a +1 hónap és nemtudja levonni ,akkor tiltva lesz a profilod 1hónapra ,vagy ha közben kifizeted a tartozást akkor feloldják ...

Tapasztalatból írtam.

2018. márc. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. márc. 27. 06:52
 3/6 anonim ***** válasza:

#1: hazudik/félrebeszél.

Gondolom kaptál +1 hónapot ajándékba, mert bekapcsoltad az automatikus megújítást.

Kikapcsolhatod bármikor szankciók nélkül, akár azonnal is.

Utólag levonás meg eleve nincs, ez egy előre fizetett szolgáltatás.

2018. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

😅😅😅

Te amúgy hülyevagy?

Eleve miért hazudnék?

Meg miért kapna ajándékba?

Mondjuk az agyiszinted látszik a privát üzeneteden ,amiben szó szerint ennyi van : "gyoker f∆sz"

Nem ajándékba kapta ,hanem automatikusan megújul és fizeti amikor tudja.

Ez azért "jó" mert ha valakinek mondjuk késik a fizetése akkor sem lesz gold nélkül.

Leírtam,hogy tapasztalat alapján írtam,te meg gondolom csak elképzeltél valamit és idehánytad.

Gondolkodj logikusan (tudom,hogy neked nehéz) ,ha valaki vesz 1 hónapot ,aztán mindig kap +1hónapot ,aztán mielőtt letelne az a +1 hónap lemondja akkor a te gondolkodáaod szerint azt a + majdnem 1 hónapot ki se kell fizetni. Szóval 1hónap áráért majdnem 2 hónapot venne az ember. Ez hol érné meg a Microsoftnak?

És lemondani se lehet a már meglévő goldot,csak a megújítást.

De a goldal megkezdett hónapot ki kell fizetned ,akkor is ha csak 1 napig használtad.

Ha nem fizetsz tiltva lesz a profilod.

Ha nem vagy képben ne irogass hülyeséget ,de főleg ne privát üzenetben "gyoker f∆sz"-ozz.


Trükközni lehet vele,pl ha 2 profilod van és veszel az egyikre 1 hónapot ,aztán megkapod a +1 hónapot (amit szintén ki kéne fizetni) azt ki is használod,viszont hónap végén sem fizeted ki (kiveszed a bankkártyát) és letiltják ,ekkor használod a másik profilod ,abba is veszel 1hónapot ,azzal is kihasználod a +1 hónapot és azzal sem fizeted ki.

Mire letiltják a 2. profilod is addigra az 1. profilodban lejár az 1 hónapos tiltás és újra tudod használni.

Viszont ha ezt hosszútávon csinálod előfordulhat ,hogy hosszabb időre (vagy örökre) kitiltanak

2018. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fejezd abba a hazudozást.
2018. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincsmit hozzáfűznöm😅
2018. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!