Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megbízható az Emag online...

Megbízható az Emag online vebáruház ha laptopot szeretnék tőlük venni? (törött, hibás, korábban visszaküldött, stb terméket rámsózhatnak? )

Figyelt kérdés
Laptoport szeretnék vásárolni, s igyekszem a minél jobb akciót megragadni. Most Emagon látok egy igen kedvező ajánlatot. Eddig kissebb értékben vásároltam tőlük vegyes tapasztalattal, és az ismerőseimtől is vegyek visszajelzéseket hallok, de ők se vásároltak még ilyen több százezerforintos tételt. A legjobban attól tartok hogy lesz valami baja, visszaküldöm és ők csak annyit mondanak hogy levásárolhatom az árát.

2018. márc. 28. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Internetes vásárlásnál 14 napod van arra, hogy elálj az üzlettől. Azaz, akár működik a cucc, akár nem, két hétig meggondolhatod magad és visszaküldheted, nekik pedig vissza kell adniuk a pénzt. Ezt törvény garantálja.
2018. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Román cég, ha garanciális gondok vannak a cuucal, akkor leráznak, meg sok egyéb cifra dolog is történhet:

[link]

2018. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én többször rendeltem tőlük 20.000 Ft értékekben, egeret, hordozható töltőt, stb.. amikor az egérnek baja lett, visszaküldtem, másfél hét múlva felhívtam az emagot, azt mondták, nem tudják javítani, visszaküldjék e az árát, vagy küldjenek új terméket. Kértem egy újat, 1 napon belül megérkezett, és mint egy új termék, úgy kezelték, nekem erre 0 Ft ráfizetésem volt.
2018. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem mikor elálltam a vásárlástól, futár jött érte, másnap már le is tudtam vásárolni, én ezt az opciót kértem.
2018. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!