Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen hogy tudom kideríteni...

Ebayen hogy tudom kideríteni hogy kitől kaptam a csomagot? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ebayről rendeltem dolgokat, ismerősöknek üvegfóliát stb. Jött egy csomag, amit felbontottam és 1 törött (gyanítom LG G4C) üvegfólia van benne. Na most mikor megjött ez a törött fólia az előtti nap rendeltem egy G4C üvegfóliát, azelőtt SOHA nem rendeltem G4C-re foliát, a rendelési előzményeknél sincs. Írtam ennek akitől rendeltem a csomag érkezése előtti napon G4C-re, és azt írta hogy 1 nap telt el, ennyi idő alatt nem jöhet meg amit ők még csak most adtak tovább, és ráadásul az ő üvegfóliájuk kartonpapírban érkezik (ez 2 szivacs közé volt téve és úgy körbe ragasztva. Meg van még a Sárga kis csomag amiben jött, azon vannak dolgok, de hogy tudom kideríteni, hogy akkor ez kitől, miért jött? (várok még üvegfóliára pl LG G4-re, nemám összekeverték vagy valami?!) annyit találtam: Date and sender's signature: Jack Zhou ez gondolom a neve. De más amiről kiderithetném?

2015. nov. 4. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Valóban nem érkeznek meg a termékek 1 nap alatt. Még Németországból illetve Angliából sem!

Amúgy a boritékon a csaomag szám,azonosítónak rajta kell lennie,és az alapján vissza nézhető! De ha volt hozzá nyomkövetési szám az által is

2015. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 nap alatt videkrol alig jon fel egy level, nemhogy kulfoldrol egy csomag


ebayen belul az elado fantazianevere kattintva lehet hogy latsz majd egy oldalt ahol a rendes neve van, illetve a varos ahol lakik, a boritekon nincs rajta honnan adtak fel?


date az a datum, visszanezed ebayen belul hogy melyik csomagot mikor rendelted es ezt mikor adtak fel, nyilvan amit 1 napja rendeltel azt meg nem kaphattad kezhez


csinalj fotot es vedd fel a kapcsolatot az eladoval

mindig az elado kotelesseg a cuccot ugy postazni hogy az epsegben megerkezzen,

ha eltort az az o hibaja es vissza kell utalja a penzed, ennyi

2015. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2es: Ez mind szép és jó, de ahogy leírtam NEM TUDOM AZ ELADÓ SZEMÉLYÉT ezért nem tudom felvenni vele a kapcsolatot, a másik meg az, hogy nem rendeltem mástól G4C üvegfóliát!!! csak attól, akitől még MEG SEM JÖHETETT a csomag...
2015. nov. 7. 22:11
 4/5 A kérdező kommentje:
1es: És a teljes neve ha fel van tüntetve azt hogy találom meg? A csomagon az van hogy Jack Zhou, ilyentől tuti nem rendeltem akinek ez a felhasználója, + A csomagon van 1 cimke amin van vonalkód is mellette van olyan hogy P30510*** (*** helyén még 3 szám ez nem tudom mire jó ezért nem írom ki) és mellette külön 75/100 és alatta (HKBRAM) és alatta meg valami kinai krix-krax ez alatt pedig az adataim és a legalján a cimkének pedig B03-02-53 | MU45 * 1 ( a MU45 az az üvegfólia védő tartócskán is van 1 cimke és azon is rajta van. ) és a csomag másik oldalán vannak ilyenek hogy sender's Jack Zhou meg hogy mennyibe került meg ennyi hogy China. Ezek alapján?!!
2015. nov. 7. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:

"nem rendeltem mástól G4C üvegfóliát"

lehet hogy az egyik kinai elado, akitol valami mast rendeltel veletlenul uvegfoliat rakott a csomagba, mert lehet hogy o azt is arulja es veletlenul rossz termeket kuldott.


Csak azt tudod tenni, hogy irsz mindegyik eladonak (kinai) akitol vasaroltal valamit es megkerdezed toluk, hogy Jack Zhou-nak hivjak-e es ha igen akkor megirod neki, hogy kaptal tole egy torott foliat es jo lenne ha visszaadna a penzed vagy elkuldene a termeket amit valojaban rendeltel tole.

2015. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!