Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS4-en nem tudok bejelentkezni...

PS4-en nem tudok bejelentkezni a PSN-be. Mit tegyek? NP-40831-6

Figyelt kérdés

NP-40831-6


Ezt a hibakódot kapom már lassan 1 hete és nagyon felidegesít, hogy megvettem ezt a nyomorult konzolt és így kell szenvedni vele. 1 hónapja van meg, 3 hétig jó volt, aztán jött az, hogy nem tudott csatlakozni semilyen szerverre se. Gondoltam ha kijelentkezek meg vissza akkor menni fog. Úgy kell nekem, mostmár vissza sem tudok jelentkezni.

Routert reseteltem, modemet reseteltem, PS-t újraindított, kikapcsolat, kihúztam, visszaraktam gyári beállításokra. De semmi nem segít. Most ezért fizettem? Hogy ne tudjam használni?

Gratulálok a SONY-nak, hogy nem tudnak egy értelmes szoftvert megcsinálni egy használható szerverrel. Teljesen meg nem akarom leresetelni a PS-t mert a 700kB/s letöltésemmel nagyon nincs kedvem újra 50-60GB-t letölteni, mert persze hiába veszi meg az ember lemezen, egyből patchelni kell 30 gigás updatekkel.



2018. ápr. 6. 09:38
 1/5 anonim válasza:
Bas*d ki a pic*ába!
2018. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szabó800914 válasza:
Neten azt találtam hogy valami véget a WiFive vacakól. Keres rá te is.
2018. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

06 1 677 7317

Ezen a számon, egy hivatalos magyar supportot érsz el. Ők talán tudnak segíteni, de a készülék szériaszáma lehet kelleni fog hozzá.

Hétfőtől-péntekig, 09:00-17:00 között lehet hívni.

2018. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utána olvastam, de nem jutottam előbbre, mindent megcsináltam amit írtak, kivéve a teljes resetet, de azt hiszem nem a géppel van a baj, ugyanis számítógéprőúl és telefonról sem tudok bejelentkezni. Azt hiszem felhívom a netszolgáltatóm, egyébként is rossz a net mostanában.
2018. ápr. 8. 14:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Helyrejött magától.
2018. ápr. 11. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!