Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Digitális rajztábla! Mire jó,...

Digitális rajztábla! Mire jó, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hobbi szinten rajzolok gyerekkorom óta, és szeretnék a jövőben kicsit komolyabban foglalkozni vele, ezért gondolkodtam, hogy veszek egy digitális rajztáblát. Olvastam hogy a Wacom a legjobb, de túl drágának találom, főleg kezdésnek. Ahogy böngészgettem, szimpatikus volt még a Geniusnak néhány terméke, 10-15-ből már kijönne.

Szerintetek? Jó minőség? Mire kell figyelni, ha rajztáblát veszek?

Azonkívül, megéri? Miért szeretnek vele rajzolni? A könnyebb szerkeszthetőség miatt?

Kicsit tájékozatlan vagyok ebben a témában, sosem próbáltam még digitálisan rajzolni tollal, táblával.



2018. ápr. 6. 18:43
 1/1 anonim válasza:

Szia! Kb. 5 éve kaptam egy Genius rajztáblát karácsonyra. Imádom. Még mindig szuperül működik, a tollában még most kellett előszr elemet cserélnem. Kis gyakorlással sokkal jobban fogsz vele rajzolni gépen, mint kézzel. Igen, papíron macerás kijavítani a hibákat, de rajzolóprogrammal lényegesen könnyebb. Az enyém simán kompatibilis Win 10- zel is, holott még XP- vel kezdtem a használatát. :)


Ha akarod, adok később pár tippet, ha megvan a rajztáblád.

2018. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!