Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen basszus gitárt vegyek?...

Kim Bo Mao kérdése:

Milyen basszus gitárt vegyek? Már utánanéztem a témának, de nem tudom mit higgyek, Cort vagy Ibanez? Vagy valami más márkájú?

Figyelt kérdés
Már kinéztem kettőt: Cort ActionA CGN és a Ibanez TMB100-MGR ami nagyon megtetszett, de nem tudok dönteni. A Cort olcsóbb tokkal együtt, mint az Ibanez önmagában. Az Ibanez viszont mahagoni testű (ami akusztikus gitárnál hallhatóan szép hangzást ad), designban egy fokkal jobban tetszik, minőségibbnek tűnik, de vajon tényleg az-e?

2018. ápr. 6. 20:03
 1/1 kojee ***** válasza:
100%
Kb ugyan az a minőség lehet mindkettő, sőt az sem kizárt, hogy ugyan abban a gyárban készül.Szerintem válaszd azt amelyik jobban tetszik.
2018. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!