Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó választás ez a basszusgitár?

Jó választás ez a basszusgitár?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről a basszusgitárról ?


[link]


Első gitár lenne, azért tetszett meg mert a videók alapján nem olyan fémes, "zörgős" hangzása van.

Vagy ha tudtok hasonlót max. 100 e ft-ig akkor írhattok.

Elsősorban Brains, Irie Maffia stb. zenékhez kéne :)



2015. ápr. 6. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó! :)
2015. ápr. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kezdésnek szerintem fölöslegesen drága, főleg újonnan.
2015. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én személyszerint nem ezt venném, túl metal... de hát ízlések... amúgy ha tetszik, akkor megveheted, elég jó kis gityó.
2015. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

"Kezdésnek szerintem fölöslegesen drága, főleg újonnan."


Nem feltétlen. Ha olyan gitárral kezdesz, ami használhatatlan olcsó sz*r, akkor elmehet az egésztől a kedved. Ha meg mégsem tetszik ez a gitározás dolog, akkor eladod.

2015. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

"Ha olyan gitárral kezdesz, ami használhatatlan olcsó sz*r, akkor elmehet az egésztől a kedved."

És ki mondta, hogy használhatatlan olcsó szarral kell kezdeni?


"Ha meg mégsem tetszik ez a gitározás dolog, akkor eladod."

Igen, kb 40 ezer forintos bukással.

Ezért elsőnek bőven elég 50 ezer forint körüli használt hangszert nézni, amiből veszteség nélkül ki lehet szállni, ha mégsem jön be a dolog.

2015. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !

Hogy érted ezt hogy túl metál? Pont hogy nem olyan kéne :D Te milyet vennél ?

2015. ápr. 7. 13:16
 7/10 anonim ***** válasza:

"És ki mondta, hogy használhatatlan olcsó szarral kell kezdeni?"

Végülis ezt így senki, de pl. egy 20-30 ezres gitároknál egyiket sem mondanám használhatónak... Bár írtad, hogy 50 ezres kateg.re gondoltál. Annyiért már simán lehet használhatót szerezni... de azért nem kell leszedni a fejem... :D

2015. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Igen, kb 40 ezer forintos bukással."

Ha olcsót veszel, akkor is van bukás, csak nem 40 ezer... mert más az arány... de egyébként egy kezdőtől megveszel egy eredetileg 100k-ért vásárolt gitárt, akkor bőven 70-80 körül el lehet passzolni, mert valószínűleg keveset használt. De ez már mindenkinek a saját dolga, lehet te 60-ért adnád. De ezen értelmetlen is vitatkozni...

2015. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ebből is kilehet hozni lágyabb hangzást, de ez alapvetően kicsit metálosabb balta. Én inkább valami felsőbbkategóriás Cort basszert, vagy Squier-t vagy Epiphone-t néznék. De ez én vagyok... :D
2015. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy még a Jacksonnak is vannak rohadt jó kis basszusai.
2015. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!