Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire jó az iPhone/iTouch az...

Mire jó az iPhone/iTouch az installous?

Figyelt kérdés

Játékok installálásához kell? Egy simán Spirit jailbreakelt gépre, has ráhúzok, vagy szinkronizálok vagy valami egy tört játékot az nem fog menni?

(Touch itt a lényeg nekem)


2010. jún. 12. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
40% az esély rá, hogy kuka lesz a vége a jailbreaknek...
2010. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó de mi az?

Játékokat enélkül is futtathatok rajta? (tört játékokat)

2010. jún. 12. 21:20
 3/5 anonim válasza:
Hát nekem is touch-om van de nincs jailbreakelve (még) viszont havernak jailbreak-elve van és van rajta installous és k urva jól fut, mindent le lehet szedni vele ingyen. Igazából ez egy app store csak minden ingyen van rajta. Garancia viszont ugrik+nem tudom mekkora az esély, h tönkremegy a táccs...
2010. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miert ugrana a gari a jailbreak el ? Nyomsz egy restoret es tadam.... maris nem tudjak h jailbreakelve volt... amugy nem ertem minek kellenek embereknek ilyen kutyuk hha nem is tudjak mi mire jo es mit hogy kel... ezert k...rja el a sok lame es sirnak utana a szifon.com on..
2010. jún. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat. Már 1-2 hónapja tájékozódok a kütyü után mit hogy kell, csak ezt nem találtam sehol. VAgyis igen, de lusta voltam az angolhoz, meg regésztrálni fórumokra. KÖszönöm szépen. Akkor tehét az installous is egy application ami wifin megy és lehúzhatom róla a tört cuccokat amiket ha telepítek megy azonnal is, igaz?
2010. jún. 15. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!