Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy HTC...

Szeretnék venni egy HTC Desire HD-t, ezen Android 2.2 van. Lehet-e hozzá könnyen "warezolni" játékokat? Ugymint iPhone-nál az Installous-sal például.

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyiból áll az egész, hogy egy .apk fájlt felteszel az SD-re, fájlkezelőben megkeresed, ráböksz, telepíti.


Ne warezolj! Ha programoznál, tudnád, hogy mennyi idő és fáradság megírni még egy kis programot is. Párszáz forintot igazán nem kell sajnálni a fejlesztőtől.

2011. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet warezolni hozzá csak itt egyszerűbb mint iphonenál. De a Marketet sokkal egyszerűbb és kényelmesebb használni.
2011. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gery Greyhound ***** válasza:

Van az Applanet nevű app, amely hasonlóan működik, mint a Market, de fizetős appokat is enged letölteni ingyen. Nem mindig megy és nem talál meg azonnal mindent, de sokminden fent van.


[link] - itt van több infó.

2011. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
valószinüleg én tudom rosszul nekem warez = ingyen program illegális úton
2011. jún. 25. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
"ingyen program illegális úton" ha ingyenes akkor nemmind1 milyen úton van meg? a kérdésre válaszolva igen pofon egyszerű csak egy pipát kell behúzni h. az ismeretlen forrásokat is engedélyezze telepíteni utána csak pl torrentről vagy akárhonnan megszerzed az apk fájlt és rámásolod az sd re és telepíted.
2011. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!