Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik vezeték nélküli hangszó...

Melyik vezeték nélküli hangszórót vásároljam? Sony SRS xb 30-at vagy JBL charge 3? Esetleg tudtok ajánlani valami ezekhez hasonlóan jót ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy vezeték nélküli hangfalat.A Sony és JBl jött eddig szóba. Tudtok javasolni esetleg olyant, ami már kipróbált minőség és árkategóriában kedvező?

2018. máj. 1. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Van srs xb30 am és xb40 em. Az xb40 van a jbl xtreme ellen, egyformák igazából, az xb30 is szól akkorát, mint az xb 40 csak nincs benne akkora basszus, de nagyon jó választás, én csak ajánlani tudom. Charge 3nál szerintem jobb
2018. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!