Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen házimozi erősítőt...

Milyen házimozi erősítőt érdemes venni használtan max 30 000Ft-ért?

Figyelt kérdés

PC-hez és játékkonzolhoz szeretnék egy házimozi erősítőt Minimum 2 optikai bemenettel

ha lenne van rajta 2 szélessávú stereo kimenet az jó lenne.ugyanis 2 Pioneer CS-3030 hangfalat is szeretnék meghajtani róla. Illetve a szokásos 5.1-es hangszórókat.

Láttam Sony erősítőket már elég olcsón lehet kapni. annyi a lényeg hogy Dolby Digital és DTS támogatása legyen.



2018. máj. 6. 13:33
 1/3 Zzzoli ***** válasza:

A két front kimenet mindegyiken szélessávú. Viszont én olyat néznék amin van hdmi, ugyanis szolgáltatásokban fejlettebbek, támogatják a nagyfelbontású audió formátumokat, optika nem minden alaplapon van, viszont hdmi minden vga kártyán ma már.

Valami alapot, Pioneer VSX-329K, atb.....

2018. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Optikai van. Asus xonar hangkártyát használok. Ami DD live támogatású Az alaplapomon is ALC1150 audiovezérlő van. Ennél lejjebb nem szeretném adni. Nem belépőszintű. Nem is tervezek ilyen alaplapot. És egy Xbox one konzolom van. Amit ugyan így szeretnék rákötni. Sajnos a mostanin csak egy optikai bemenet van. Igy az egyiket ki kell húznom mindíg. De megnézem a pioneert amit írtál. Köszi a választ.
2018. máj. 8. 05:39
 3/3 Zzzoli ***** válasza:

Értem persze, ezen mondjuk csak 1 optika van, így kilőve. Amelyiken 2 optika volt régebben, azok közép vagy felső kategóriások voltak, az a baj hogy 30 ért nagyon vadászni kell hogy ne túl régit és jó állapotút kapj.

Régi már elég zsákbamacska lehet, kezdenek kiszáradni benne az elektrolit kondik, melegedős részeken lehetnek forrasztási gondok, stb....

2018. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!