Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SHARP 82 cm-es LCD TV hátlapjá...

Gabesz147 kérdése:

SHARP 82 cm-es LCD TV hátlapját hogy tudom levenni? Eddig nem megy, az összes csavart kivettem, a tartót is leszereltem. Biztosíték csere valószínűleg elég lenne. Szerelő tápegységet mond 40 körül.

Figyelt kérdés

A neten nem találtam hozzá semmit, a kezelési utasítások tömkelege van csak :-(.

A pontos típus, talán nem fontos, de ideírom azt is: Sharp LC-32SH130EX, hat éves jószág.

Pukkant egyet és leverte a kismegszakítót.



2018. máj. 11. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A biztosíték magától nem szarja össze magát. Az azért van, hogy megvédje a további károsodástól pl. egy zárlat esetén.


Én úgy gondolom, hogy a szerelő jobban ért hozzá, mint te.

2018. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1/1-es, igazad van, köszönöm a választ. Végül is a kérdés küldése után eljutottam odáig, hogy a százlábú, antenna, HDMI csatlakozóknál fogta még két kis torziós fejű csavar.

De bent nem láttam biztosítékot, a táp bemegy egy kis csatlakozóba, kijön egy másikon abból a lapból, amin sok tranzisztor IC, ilyesmi van, ezekhez már hülye vagyok :-), és a hátsó kis ki-be kapcsolóhoz vezet, tehát visszaszereltem szépen mindent és jövő héten jön a szerelő bácsi :-). Ja, és az pukkanés is elég durva volt, egy kis biztosíték nem ad ilyen hangot.

Valóban, mikrohullámú sütőnél és DVD lejátszónál - anno, se használt a biztosítékcsere, a hiba megmaradt.

Nézd el nekem, kíváncsi természet vagyok:-), de nem elektromos a szakterületem.

A mai árak mellett van, aki azt mondja, ne csináltassam meg, mert ő 50-ért vett Technika nevű csodát:-), én úgy gondolom, ez mégiscsak egy Sharp, egy javítással még bízom benne, hogy pár évet még kiszolgál.

Kellemes hétvégét, üdv.

2018. máj. 12. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!