Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Új tv vásárlás elött állok, a...

Új tv vásárlás elött állok, a régi 4k tv-m cserélném erre ps4 pro végett is vélemények?

Figyelt kérdés
LG 55 UK6950PLB 4K UHD Smart LED televízió

2018. máj. 12. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A véleményem az, hogy van pénzed rendesen, na de nem irigykedek, leírom amit gondolok. :)


Nem vagyok benne biztos, hogy van-e egyáltalán értelme lecserélned 4K TV-t erre a 4K TV-re, hacsak annak nincs valami problémája. Ennek a TV-nek játékhoz nem látom hatalmas előnyét, ugyanúgy 60 Hz-es (ne tévesszen meg a True Motion 120, az csak trükközés), mint minden átlagos TV manapság (Amennyire tudom most jelennek meg éppen a magas, 120-144Hz frissítési rátájú 4K TV-k), bár ez amúgy se nagyon számíthat, hiszen (javítsatok ki ha tévedek) a PS4 pro se tudná meghajtani a 4K felbontást pl 120Hz-en.


Ami biztos, hogy a betekintési szöge jó lesz az IPS panel-lel, de ez manapság a minimum, a hangszórók korrektek valószínűleg, a webOS-t én személy szerint szeretem (bár sokat nem volt lehetőségem használni) és a csatlakozókkal se hiszem, hogy problémád adódna, gyakorlatilag a mai igényekre fel vannak készítve.


Tehát én ha neked lennék nem költenék csak játék miatt erre, mert alapvetően átlagosnak gondolom a 4K TV-k között, de ha úgy érzed, akkor nem egy rossz választás.

2018. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,de már sikerült választani 1 samsung 138 centis oled uhd tv-t thomtól igencsak jó áron
2018. jún. 9. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!