Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használtok még VHS-t, asztali...

Használtok még VHS-t, asztali DVD lejátszót, BLU-RAY lejátszót, Kazettás magnót, Bakelit lemezjátszót, CD lejátszót 2018?

Figyelt kérdés

Azt azért nem értem miért elavult sok embernek a VHS, pedig a lemezjátszó ês kazettás magnó újra dívatba jött.


Szerintetek miért?



2018. máj. 18. 22:39
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Már nem.Vhs-t és asztali dvd felvevőt rengeteget használtam.
2018. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Vhs-t már nem. Viszont mini DV kazettát igen a kamerámhoz.

Asztali DVD lejástzóm nincs, viszont PS3-an szoktam DVD és BD filmeket nézni, piacon néha olcsón lehet jó filmeket kapni.

CD-s rádiós magnó van a munkahelyemen. Néha hallgatok CDt vagy kazettát.

Lemezjátszóm sajna nincs, lemezeim viszont még vannak.

2018. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mert tartósabb a VHS, mint a CD mondjuk.

Nekem van asztali dvd lejátszóm is, meg cd lejátszóm is, szerintem a cd az még jó dolog, én használom ezeket.

2018. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 szántóvető ***** válasza:
39%
a kazettás magnó divatba jött?ki mondta ezt?ezeréves szétnyúlt szalagokat ki hallgat ma már?a vhs ugyanez,gagyi képminőséggel és leharcolt lejátszókkal.van forrásod arra hogy ezek divatba jöttek?
2018. máj. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Én a vhs-t csináltatam meg 28 ezerért. Kazettás bakelit cd-s hifim is kerülni fog 10-15 ezer főlött a javítása.

2018. máj. 19. 09:08
 6/22 A kérdező kommentje:

szántóvető:


Úgy látszik, erre már nem tudsz válaszolni.

2018. máj. 19. 16:47
 7/22 anonim ***** válasza:
A bakelit az más, még ma is jó minőséget képvisel. A VHS egyáltalán nem. Ennek ellenére én is tárolok VHS kazettán pár fontos, már nem-, vagy csak nehezen beszerezhető videót, de csak mint biztonsági mentés (ha a DVD-k és HDD-k is felmondanák a szolgálatot, akkor legalább szalagon legyen meg).
2018. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 szántóvető ***** válasza:
mert ezek nem komoly érvek.a bakelitlemez sosem ment ki teljesen a divatból.a cd/dvd lejátszó/olvasó is megtalálható a legtöbb háztartásban,de még az új laptopokban is előfordul.az egyéb szalagos adattárolók nem fognak már divatba jönni.ha te rájuk költöttél x-ezer Ft-ot a te dolgod,leld örömöd benne.
2018. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

# 7 Szerinted VHS videomagnót érdemes szervizeltetni?

5 hiba típusa van a videomagnómnak.

1. Némelyik LP kazetta fut ugrál a kép, ezt szervizbe meg se tudták csinálni 2012-ben.

2. Kazetta széllejit rongálja, néha lazán adja ki a szalagot a VHS.

3. Néha nem tuja rendesen ki adni a kazettát, az egyik vége majdnem a tetejéhez ér a videomagnónak, a másik vége meg lent marad, néha nem tudja be venni a kazettát.

4. Néha vissza pörgetni se tudja a kazettát inkább ki kapcsol.

5. A visszapörgető gomb se működik mindig, néha azzal is elindul a lejátszás.

6. Hiba meg a videomagnó távirányítójával van, nem sok gomb működik már rajta, hiába próbáltam ki vadi új elemmel.


Az audio kazettás hifim részén meg meg vannak repedve a görgők.


Ezek közül melyikbe lenne érdemes pénzt bele költeni?

2018. máj. 19. 17:48
 10/22 A kérdező kommentje:

szántóvető:


Szerinted a CD, DVD, BD lejátszó/olvasó ki fog menni a divatból mint a VHS?

2018. máj. 19. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!