Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Filmre-zenére milyen hangrends...

Filmre-zenére milyen hangrendszert?

Figyelt kérdés

Térhangzás (sok.1) nem érdekel, de egy jó sztereo rendszert szeretnék. Terület: 19nm. Jelenlegi elképzelésem:


1. Klipsch The Sixes + valamelyik Klipsch mélynyomó

[link]


2. Klipsch R-15PM + mélynyomó kis terület miatt lehet ez is elég lenne

[link]


3. Sonos soundbar

[link]


4. Yamaha YSP-2700

[link]


5. Pioneer X-HM86D HiFi + hozzá valamilyen mély

[link]


Nem tudom melyik lenne a legjobb megoldás. Pl. nem tudom a HiFi rákötött aktív méllyel mennyire állná meg a helyét filmezés alatt...


Egy helyen nem tudom ezeket meghallgatni...



2018. máj. 21. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha minőségi rendszerben gondolkozol, akkor mi a búbánatért jutott egyáltalán eszedbe a plusz 1 mélynyomó?

Inkább vegyél két nagyon jót, mint két közepeset plusz egy mélynyomónak nevezett kényszermegoldást...

2018. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony, ennyi pénzből már Rega erősítőt kapsz Monitor Audio hangfalakkal. Vagy tucat más párosból is választhatsz. Nagyon nem mindegy.
2018. máj. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!